Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes és rendesen...

Ha valaki terhes és rendesen menstruál az első hónapban annak a hője visszaesik egy picit?

Figyelt kérdés
olvastam sokaktól,hogy nekik első hónapban megjött a mensese.azok akik nem gyanakodtak a vérzés miatt babára,és mégis terhesek voltak azoknál hogy alakul a hőmérséklet? visszaesik vagy marad magasan?
2010. szept. 20. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes: magasan marad. Nem eshet vissza a baba miatt.
2010. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az előző hozzászólónak: még nem írta meg, hogy valóban terhesség-e. Nekem a doki mondta, hogy nem eshet le a hő...de ha mégis, akkor a kivétel erősíti a szabályt!:)
2010. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tényleg érdekes egy sztori,remélem minden rendben van velük:)hát nekem egy napra esett le a hőm akkor mikor megjött,2 nap múlva megint 36,8 volt.tegnap megint leesett 36,2re.(soha nem volt ilyen alacsony!!)szerintem hétfőn megpróbálom hogy csinálok egy tesztet,mit veszíthetek.
2010. okt. 1. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha én menstruálnék és utána mégsem esne a hőm, akkor én tuti, hogy csinálnék egy tesztet. De így mivel leesett, így nem foglalkozom teszteléssel.
2010. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is kismama vagyok és a hőm 1 tizeddel sem ment feljebb!Szóval ez is egyéni dolog szerintem!Van egy 3 éves kisfiam is és vele sem mozdult meg a hőm se le se fel.
2010. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 9:14-es Kismama! Hogyhogy nem mozdult a hőd? Ovu után nem ment fel, vagy hogy érted?
2010. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!