Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a leesés már menstruációt...

Ez a leesés már menstruációt jelez vagy vissza elindulhat még innen fel?

Figyelt kérdés

Az első leesésnek utána olvastam alaposan miután itt ajánlották, szintén utána olvastam(volna :( ) ennek is, de infót nem találtam róla. Mindig 13 dpo esik le a hőm és jön meg este, ilyen cikk cakk nem szokott lenni a második felében. Lehet előbb megjön?



[link]



2022. jún. 25. 05:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Még mindig simán jóval alaphő felett van. Bármi lehet.
2022. jún. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mensi
2022. jún. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig megoszlanak a vélemények. Koszonom hogy megnéztétek 😊
2022. jún. 25. 06:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazából, ha már sok görbéd lesz, akkor fogod tudni, hogy mi vár rád ilyen esetben. Van akinek csak mensi napján vagy közvetlen előtte esik le hirtelen alaphőre, van akinek araszolgat, pl nekem is. A tied is most araszolgat lefele, de mivel van még vagy 3-4 napod, ha holnap visszább ugrik, akkor még kicsit lehet reménykedni.

Én a saját görbéim után láttam a különbséget, mert 10.dpo-tól csak lefele araszolt mindig vagy stagnált. Terhesen meg feljebb mozdult, nem lefele. 11.dpo-n halvány pozi lett a tesztem. Szóval, ha látsz egy stabil pontot a görbéiden, akkor abból már lehet következtetni. Vagyis az azért túlzás, a görbe nem túl megbízható, de azért mégis csak látszik belőle valami :)

2022. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sok görbém van, de ilyennel nem találkoztam még, hogy kétszer is leesik :)

Mensi esetén mindig aznap esik le amikor megjön, ez mindig 13dpo, egyszer szokott leesni 7dpon és egyszer 13 dpon.

Ilyen még nem volt hogy 6 és 9 dpo.

Szoktak mondani hogy beagyazodas napján vagy utána napon leesik a hő, reménykedem benne hogy esetemben inkább ez lesz

2022. jún. 25. 08:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez az app van hogy húzza be ezeket a szaggatott vonalakat meg ovut?
2022. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor a 13. dpo-ig nálad nem lehet tippelni, az a vízválasztó nálad.


A szaggatott vonal általában a ff-in azt jelenti, hogy a szokványostól eltér, illetve, ha jól rémlik az ovut csak a végén húzza be tutira. Vagy esetleg, ha jelöli az ember a pozi lh tesztet. Legalábbis régen így volt.

2022. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ovu időpontja teljesen biztos. Én nagyon fájdalmasan érzem és az ovu teszt is pozitív volt


Utolsó előttinek: ha hő alapján nincs ovu nem húzza be, csak akkor ha az app úgy gondolja hogy megvolt

2022. jún. 25. 19:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!