Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erről mi a véleményetek? (kép...

Erről mi a véleményetek? (kép alul)!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. szept. 20. 14:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ez egy rettentő halvány pozitív. Nemvárt előtt teszteltél?
2010. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
5 napja késik:(
2010. szept. 20. 14:18
 3/30 anonim ***** válasza:
Iszonyat halványan látok valamit. De annyira nagyon halvány, hogy nem igazán tudnám eldönteni, hogy szellemcsík vagy halovány pozi. Mindenképp tesztelj újra pár nap múlva. Hátha!!
2010. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Jajj, ne keseredj el! Nem lehet, hogy későbbi peteérésed volt? Esetleg görbét nem vezetsz?
2010. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez negatív.
2010. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj pár nap múlva megint.

Nekem volt már hasonló halványom szellemcsíkos és volt, hogy később már erős pozitív volt.

(Csak javaslat, de azt tapasztaltam, hogy a sugaras teszteknél jobban látszik a csík.)

2010. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Az én tesztem is kb. ilyen halvány volt, most 3 éves a kisfiam. :) Próbálj meg egy másik márkájú tesztet reggeli vizelettel holnap reggel.
2010. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Szeretnéd hogy pozitív legyen, vagy nem?
2010. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
hát nagyon halvány, de lehet h csak a teszt rossz, ez így most negatív, de ha 5 napja késik másik tesztel talán ki tudod mutatni
2010. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszi,köszi!

Nem tudom mi van velem hasam alja szúrkál,de nem akar megjönni.

Teszteltem már két napja is azon nem volt ilyen csík!

na nem baj én ezt egyenlőre negatívként értékelem és majd még csinálok egyet 2 nap múlva,ha az is negatív akkor irány a doki!

Csak kíváncsi vagyok ti mit láttok!

2010. szept. 20. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!