Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a frizurárol: sötétbarna haj, benne néhány melircsik, és alul szőke?

Figyelt kérdés
Barna a hajam, és még nem szeretném rögtön szőkére, ezért gondoltam az alul szőkítésre..
2011. máj. 8. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem szép a több színű haj. Próbáld meg először világosabb barnára, sötét szőkére majd "rendes" szőkére, szép fokozatosan :)
2011. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ronda és pont ez a féle amilyet leírtál bocsi.

17/L

2011. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha szépen van megcsinálva akkor okés. láttam már ilyen halyat ocsmányba is meg szépben is
2011. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, még gondolkodom rajta és kikérem a fodrász véleményét is..meg a kimoshatós festéken is gondolkodtam, hátha nem tetszik...
2011. máj. 8. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Az alul szőke-felül festett elég természetellenes, és nem is divatos. Mondhatni: gáz.

Fordítva jobb lenne, tehát ahogy a nap természetesen is kiszívja a hajat: felül világosabb és sötétszőke tincsek, alul a barna haj sötét szőke melírral. Ez elég természetesen is nézne ki.

Vagy először pár melírcsík, és ha jó, akkor szőke.


Egy jobb fodrász amúgy elsőre meg tudja neked mondani, hogy a bőrödhöz, szemedhez jól áll-e a szőke, és abból egy melegebb, vagy hamvas, hűvösebb árnyalat, ill. mennyire lehet világos.

2011. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szőkét nem lehet kimosni a hajból, csak a sötétebb színeket. Ha egyszer elszíntelenítetted a pigmenteket, akkor azoknak a jóisten nem hozza vissza a színét.


Amúgy ha nem teszik, akko a szőkét a legkönnyebb visszafesteni...


És szerintem is attól függ, hogy igénytelen-e, hogy hgy van megcsinálva, ha sötétebb barna a hajad, akkor tényleg nem lesz szép, akkor lehet jó, ha csak 1-2 árnyalattal világosabb az alja.

De pl szerintem ezen a modellcsajon jól áll, bár ez inkább sötétszőke-szőke:

[link]

2011. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igénytelen.
2011. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!