Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most kellene megjönnie, de...

Ha most kellene megjönnie, de alig jön meg, hasznàlható trszt, vagy várjunk vele?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj egy napot még, lehet reggelre rendesen megjön.
2022. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oksa. De összessègèben nem befolyàsolja
2022. jún. 27. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A teszt nem befolyásol semmit, akár már most is ellőheted, de ha alig van meg, és holnapra megjön rendesen, akkor teljesen felesleges tesztelni.

Mondjuk szerény véleményem szerint az "alig jön meg" állapotban is felesleges tesztelni, de ha téged ez megnyugtat, akkor hajrá.

2022. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz kèpest hogy menyi szokott lenni....
2022. jún. 27. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szokott, az nem törvény. A június viszonylag esős hónap szokott lenni. Azt mégse esett még egy csepp se nálunk. Te se vagy robot, majd beindul, ne akarj órát igazítani a ciklusodhoz. Terhes nem vagy
2022. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már olyan, hogy délután egy kis pecsételő vérzés, majd másnap reggel bedübbent. Pedig nekem sem szokott ilyet. Változunk, ki tudja mik történnek a szervezetünkben.
2022. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lettél volna előrébb ha nem kérdezel és lepisilsz egy tesztet?

Már tudnád biztosra h pozi vagy nega. És nem itt akadékoskodnál,hogy neked nem így indul a menstruációd!

2022. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem, nézd meg! Ha szeretnél gyermeket, azért, ha nem, azért.
2022. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!