Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki meddőségibe jár,...

Ha valaki meddőségibe jár, mindent rendben találtak akkor egyből inszeminációt végeztek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy nem lehet egymás utáni hónapokban stimulálni, ezért a 3szori terminált együttlét fél évembe kerül. Nem lehet egyből kérni az inszeminációt?Lassan másfél éve próbálkozunk, de a vizsgálatokon mindent rendben találtak.
2010. szept. 20. 16:20
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Milyen kivizsgálásokon vagytok túl? Endokrinológusnál voltál?

2010. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:
Bocs, elfelejtettem írni, hogy nekem két egymás utáni hónapban volt inszeminációm, terminált együttlétet nekem nem forszíroztak.
2010. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amit a BMC elvégez, azokon a vizsgálatokon vagyok túl.

Hormonok, HSG, ultrahang

2010. szept. 22. 07:52
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem is azt mondták anno, hogy minden rendben van, de sajnos ez nem így van. Mielőtt nekiindulsz a meddőségi kezeléseknek, menj el endokrinológushoz. Nem tudom, milyen hormonokat néztek neked, de nekem alapból sajnos nem nézték a TSH-t és nem volt terheléses cukor és inzulin vizsgálatom. És persze ezek nem voltak rendben, és amíg ezekkel baj van, hiába az inszem és a lombik. Szerintem mielőtt belevágsz az inszembe, csináltasd meg ezeket is, lehet, hogy utána már nem is lesz szükség a meddőségire. :o)

2010. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!