Repülni terhesen?

Figyelt kérdés

A cím kicsit megtévesztő, mert szerintem biztos, hogy nem vagyok terhes.

Párommal jövőhéten esküvőnk lesz, utána megyünk repülővel nászutunkra.

Már baba bármikor jöhet. :)

De nem szeretnénk inkább csak esküvő utánra időzíteni.

Csak gumival szoktunk együtt lenni emiatt.

Azonban ma gumi felhúzás előtt egy kicsit voltunk együtt anélkül. Az együtt létünk kb. 1/4-ét tette ez ki.

Most viszont ideges lettem, mert pont rájöttem, hogy ovulálok.

Tudom, hogy ha megy az ember repülővel átvilágítják és azt hallottam, hogy ez káros.

Lehet kérni, hogy ne világítsanak át?:|:(

Illetve maga a repülés nem -e ártana?

Bár azt gondolom teherbe esni nem ilyen egyszerű. Pláne, hogy mi még el se kezdtünk próbálkozni, ilyet se szoktunk csinálni.

Párom tesójáéi meg már 1 éve próbálkoznak.

Köszi a segítséget előre is!



2022. júl. 3. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől semmi nem lesz, nyugodtan repülhetsz.
2022. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a mai kapuk már nem károsak. A repülőút alatt magasabb sugárzás ér, mint amikor átvilágítanak...
2022. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Bakker, terhes se vagy, könyörgöm. Ennyire ne told már túl.
2022. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne káros az átvilágítás? Annyi baromságot elhisztek. Persze lehet kérni, majd jót röhögnek és megkérdezik, hogy szeretnél átjutni vagy inkább visszafordulsz. Ez nem kívánságműsor. Amúgy is ne haragudj, de minimálisnál is kisebb az esély, hogy terhes vagy.
2022. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztosan nem vagy terhes. Én az egész terhességemet végig repültem az első hetektől kezdve a 34.-ik hétig. Semmi bajunk nincsen. De kérlek ne aggódj ilyeneken a magad érdekében ,mert egyszerűen belefogsz majd őrülni a terhességbe , nem beszélve arról amikor majd megszületik a gyerek , mert lesznek érdekességek.
2022. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Jaj istenem. Még terhes sem vagy. Minek ugrálsz itt?
2022. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek és azt is, hogy azért rendes válaszok érkeztek.:)

Kicsit felelőtlennek érzem magamat, hogy hagytam, de én is hiszem, hogy nem ilyen egyszerű teherbeesni. :)

Én még amúgy sosem repültem, így sok mindent nem tudok. Kicsit félek is magától a repüléstől.

2022. júl. 4. 00:21
 8/11 A kérdező kommentje:
És akkor megnyugodom, ha meg mégis olyan "szerencsétlenek" lennénk, akkor meg repülök és örülni fogok.
2022. júl. 4. 00:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Rengetegen repkednek a világban, nagy hassal is. Ha már ezen parázol, mi lesz még ott később... 🤔 Illetve akkor most akarjátok azt a gyereket vagy nem?....
2022. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon túltolod. Terhes se vagy. Unatkozol?
2022. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!