Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Intelligens nőknél is becsúszh...

Intelligens nőknél is becsúszhat a nemkívánt terhesség?

Figyelt kérdés
Most láttam az "Elrabolva 3-t (Taken 3) és abban a főhős lánya világvége fájdalmat élt átt, csak mert terhes lett. Tudom hogy ez csak film de arra lennék kíváncsi hogy tájékozott intelligens nőknél is elő szokott fordulni hogy nem akarva teherbe esik? Fiatal esetleg tapasztalatlan lányoknál megesik, de filmben szereplő karakter okos művelt és mégis sokként éri hogy pozitív lett a terhességi tesztje. Vagy ilyen csak a filmben van? Köszönöm a válaszokat. 😊

2022. júl. 3. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem.
2022. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkivel előfordulhat, de intelligenseknél ezért jóval kevesebb az esélye :)


pl nálunk eddig 10 év alatt kétszer is kiszakadt a gumi, pedig tudjuk hogyan kell használni és Durex. Mindkétszer a végén derült ki. Szerencsére megúsztuk, de ha pechesebbek lennénk, akkor besikerülhetett volna.

Én fogamzásgátlót nem szedhettem, így esemény utánit sem ajánlották.

(Azóta már van tervezett kislányunk, de örülök, hogy akkor jött, amikor mi akartuk)

2022. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Az óvszer csak 98%-ban hatékony, tehát a kérdésedre a válasz igen. Na most azért én a 98%-al együtt tudok élni, ha valaki mindig használja, azért elég pici az esély a terhességre. De nincs 100%-os fogamzásgátlás.
2022. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
85%
Persze, balesetek előfordulnak. Hiába intelligens és tájékozott valaki, ha kiszakad a gumi és az esemény utáni meg nem hat vagy nem szedheti be az illető. Vagy ismerek főorvosnőt, aki spirál mellett esett teherbe, biztosan nem az intelligenciája volt a ludas. Az viszont tény, hogy ha valaki tájékozódik a fogamzásgátló hatását csökkentő dolgokról és a tabi/óvszer rendeltetésszerű használatáról, esemény utániról stb. az kisebb valószínűséggel kényszerül abortuszra, mint aki szerint az első szextől, előváladáktól stb. nem lehet teherbe esni vagy aki elhiszi, hogy az ecetes víz fogamzásgátló.
2022. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Egyet értek a 4-sel, nyilván aki tájékozott és képes megérteni pl a tabi betegtájékoztatóját, ott kisebb esély a balesetre. De ahogy 2-es írja, így is lehetnek balesetek.

3 éve védekeztünk óvszerrel, de egyszer kiszakadt, egyből mentünk esemény utániért. Szerencsére nem is lett baba a történetből.

De falusi lánytól már hallottam, hogy óvszerszakadás után tamponnal próbálta magát takarítani. (ezzel nem akarom leszólni a falun élőket, de azért sajnos, ott több az egyszerű ember)

2022. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Most vagyok a 20. Hétben, mindennap ugyanabban az időben vettem be a fogamzásgátló tablettát, előírásnak megfelelően használtam és mégis várandós lettem. És nem tartom magam butának... felsőfokú végzettségem van. Az unokanővérem akinek van 2 diplomája ő meg spirál mellett lett terhes...
2022. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
Lehet egy nő intelligens,de szex közben úgyis elveszti a fejét,és lehet gondol rá,hogy jaj csak ne legyek terhes,de ez nem sokat számít,mert a férfin múlik az egész,hogy ő képben legyen már az aktus vége felé és vigyázzon.
2022. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Egy intelligens nőnek is van pin@ja. Mi a kérdés?
2022. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

Minimális esélye van.


7es, én intelligensnek tartom magam, és még sosem tudtam annyira elveszíteni a fejem hogy ne védekezzek ha probléma lett volna egy gyerek.

2022. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Persze


Nagynénènéméknél 5 èvvel az elkötése után kopogtatott a 4. Gólya..:


Ez nem hiszem, hogy intelligencia kérdèse.

2022. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!