Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Intelligens nőknél is becsúszh...

Intelligens nőknél is becsúszhat a nemkívánt terhesség?

Figyelt kérdés
Most láttam az "Elrabolva 3-t (Taken 3) és abban a főhős lánya világvége fájdalmat élt átt, csak mert terhes lett. Tudom hogy ez csak film de arra lennék kíváncsi hogy tájékozott intelligens nőknél is elő szokott fordulni hogy nem akarva teherbe esik? Fiatal esetleg tapasztalatlan lányoknál megesik, de filmben szereplő karakter okos művelt és mégis sokként éri hogy pozitív lett a terhességi tesztje. Vagy ilyen csak a filmben van? Köszönöm a válaszokat. 😊

2022. júl. 3. 21:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
*nagynénéméknèl
2022. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%
Figyu b@szni kell. A basz@s pedig mindig rizikós. De hát ugyi valamit valamiért...
2022. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Metionin ***** válasza:
46%
Hatostól kérdezném, hogy hogy/mikor vette észre a terhességet?
2022. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Az intelligencia nem feltétlen jár együtt azzal, hogy valaki felelősségteljes. Pláne fiatalon. IQ tesztek szerint intelligens vagyok, de 18 éves korom körül párszor csak a szerencsén múlt, hogy nem estem teherbe, mert felelősségteljes egyáltalán nem voltam.
2022. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

Én nem fiatalon, de huszonévesen lettem terhes, 125 feletti az iqm.


Lejárt fogamzásgátló, csak én védekeztem, a pasin nem volt gumi. Fiatalság és naivság, bevettem azt a szöveget, hogy kettőnk helyet védekezek, mikor ilyen nincs. A pasinak is kell, mindig, akkor most nem lennék terhes. Többször nem fog előfordulni véletlenül, spirált rakattam fel, és nem szexelek, ha nincs a pasin gumi, csak akkor, ha gyereket szeretnénk. Sosem védekezel a másik helyett, mert az csak egy védekezés, a sajátod. A másik védje magát, akkor is, ha párkapcsolat, nem nagylelkű vagy, hogy átveszed tőle a felelősséget, hogy ne kelljen gumiban lennie, hanem ostoba.


Minden szex mind a két fél külön védekezéséről szól, ha nem akartok gyereket. Ez a legbiztosabb, így nem lesz nem kívánt terhesség. Drága a gumi, tönkrevág a foggátló, nem is a legjobb latexszel, de legalább biztonságos.

2022. júl. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
23%

2 diplomám, elvileg magas IQ-m van, ráadásul idén leszek 30, mégis becsúszott...


Mondjuk azt nem mondanám, hogy nem kívánt, csak nem tervezett volt.

Mivel egy rakás probléma miatt közel nulla esélyem volt spontán teherbe esni, ezért a ciklusfigyelés/naptármódszer volt a védekezési módszerünk évekig.

Aztán hülye voltam, mert a peteérős fájást később éreztem, mint a megszokott és nem vettem komolyan.


Na, most 17 hetes pocakos vagyok. Mondjuk mi örülünk neki és igazából mindig arról beszéltünk, hogy, ha majd akarunk jó lenne, ha nem kellene rajta görcsölni és megtervezni még az együttléteket is, mert én eleve eléggé tudom magam stresszelni amúgy is.


Hát tessék :)


Amúgy úgy gondolom, hogy inteligenciától függetlenül van aki elveszíti a fejét, mondjuk alkoholos állapotban egy hatalmas jó szex, hasonló. De! ha nem akar gyereket úgy istenigazán nem, akkor ott az esemény utáni. (Most itt természetesen nem azokról beszélek akiknek esetleg gyógyszer mellett jön, mert az egész más kategória.)

És innentől kezdve, minden egyéb csak magyarázkodás.

2022. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

100%os védekezés csak az önmegtartóztatás!

Na meg vannak a kirívó esetek (drogot kevernek a piádba, megerőszakolnak, reggel meg arra se emlékszel h volt valami)

De egyébként a nemkívánt terhességek 99% csak felelőtlenségből adódik (nem is védekeztek)

2022. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem.
2022. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem irányíthatunk mindig mindent úgy ahogy akarunk 😞

3 gyermek édesanyja vagyok, mind akkor fogant mikor szerettük volna...

Mikor nem szerettünk volna tettünk ellene...

Ennek ellenére terhes lettem Mirena spirál mellett, amit rendszeresen ellenőríztettem, és elvileg el kellett volna vékonyítania a méh nyálkahártyát....

Életünk legnehezebb döntése volt, de nem tartottuk meg.

3 egészséges mellé nem mertünk rizikozni.

Hogy miben fogok bízni ezután, nem tudom....

Jelenleg padlón vagyok 😞😞

2022. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!