Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon vékony nők esetén...

Nagyon vékony nők esetén előfordul, hogy már a terhesség első pár hetében elkezdenek hízni?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy már beágyazódás környékén plusz fél kg-1 kg látható a mérlegen...

2022. júl. 4. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vékonyan kezdtem (49kg, 165cm), 160g szénhidrát diéta mellett is fokozatosan jöttek fel a kilók. Az első trimeszterben 3 kg, összesen 22 kg jött fel, 3 hónappal a szülés után már csak 5kg maradt, az is folyamatosan megy le rólam.
2022. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem.Én szinte alig híztam valamit.Egyébként se tudok hízni,gondoltam majd terhesség alatt jön fel jó pár kiló. Hát nem tudtam.Pedig ettem rendesen,szedtem a vitaminokat,nem volt vashiányom.Így is csak 7 kilóval voltam több szülés előtt.Ja és ebbe benne volt a baba,magzatvíz...

Szóval a tényleges hízás kb 3 kiló volt.😩

2022. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én vékonyan kezdtem, de a 16. hétig így is csak fogytam, mert semmi étvágyam nem volt. Szóval ez nem kiindulási súly függő. Van akinek az étvágya jön meg (ők híznak), van akiknek elmegy a terhesség elején (ők fogynak).
2022. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 60 kg voltam az elején 175 cm, tehát szerintem vékony. Szerintem kb az 5. hónap körül kezdtem hízni, eleve a hasam is kicsi volt, szülés előtt akkora volt kb, mint másnak 6 hónaposan. A végére 17 kg-t hiztam, de valahogy egyáltalán nem látszódott, csak a hasam volt nagyobb. 10 kg le is ment , mire hazajöttünk a kórházból, azóta 65 kg körül vagyok .
2022. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony vagyok. A 20. hétig nem látszódott semmi. Csak én láttam a változást. Ruhán keresztül nem lehetett észrevenni. Szülni is picike hassal mentem. Plusz súly nem volt rajtam, csak a baba, magzatvíz, stb. A baba nem volt kicsi.
2022. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

43 kilóval kezdtem a 12. hétig 3 kg jött fel. Az elején a puffadás miatt már rendes pocakom volt. Mivel veszélyeztetett voltam így a sok fekvés, csipegetés azért gyorsan érezhető volt a mérlegen is.

Végül +10 kilót szedtem fel. Nem diétáztam. nem figyeltem az evésre, azt ettem amit kívántam

2022. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A mestruáció előtt alatt a szervezet vizet raktároz sok esetben!azt láthatod a mérlegen. Nem vagyok vékony alkat figyelek ,hogy mit eszek és menstruáció alatt már kb 1.5-2 kg van rajtam ami csak víz mert utana lemegy!
2022. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56 kg voltam mielőtt teherbe estem. Most a 15. hétben vagyok és 54 kg.
2022. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát köszi nektek a válaszokat. Most kezdtük a babaprojektet, csak fura volt, hogy 1 kg-val többet mutat a mérleg, mint korábban. Ezer éve vagyok 48 kg, nem tudok hízni, ellenben most 1 kg plusz. A komplex vitamint is csak 1 hete szedem....
2022. júl. 4. 14:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Én amikor elkezdtem babatervezéskor vitamint szedni, majdnem 3 kilót híztam pedig nem ettem többet.
2022. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!