Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok tapasztalatokat, hogy...

Írnátok tapasztalatokat, hogy kinek váltak be a szülés előtt szedhető homeopátiás szerek? 38 hetes vagyok. Érdemes még elkezdenem szedni őket?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Kezdd el még ma! Könnyű szülést! :-)
2013. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia én málna levél teát ittam az első szülésemnél nem tudom hogy milyen lett volna amúgy ha nem iszom, minden esetre most kipróbálom a tea nélkül, decemberre vagyok kiírva.
2013. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én a második gyermekemnél szedtem szülés elött, és nagyon gyorsan szültem, én ajánlom. Az elsőnél nem szedtem semmit nehezen tágultam és sokáig kb.: 10 órát vajudtam.

Szülés után is szedtem hogy gyorsabban felépüljek, nekem hasznos volt. Most várom a harmadikat és én biztos szedni fogom most is.

2013. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!