Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5nap késés,és az érdekes...

5nap késés,és az érdekes pozitív Predictor teszt után digitális tesztet vettem. Este is jó meg csinálni? Már nem bírok várni holnapig

Figyelt kérdés

Én vagyok aki ma már posztolt. Csak annyi lenne a kérdésem hogy ma este csinálom meg a digitális tesztet.

Már biztos eredményt kell mutatnia ugye?


2022. júl. 5. 18:41
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Hála istennek pozitív

3+

Tényleg sok lehet a HCG

4+5napos vagyok, én már ikrekre is gyanakszom.

2022. júl. 5. 21:14
 12/24 anonim ***** válasza:
Uhh írtam a másik kérdéshez is, hogy erős pozitív az! Gratulálok itt is!
2022. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2022. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

[link]


Köszönöm mindenkinek

2022. júl. 5. 21:29
 15/24 anonim ***** válasza:
70%

Ennyit arról akik itt folyton lehúzzák az embert mert nem két leugró vonalat látnak.

Nagyon nagy gratula :))

2022. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
49%
15 leugró volt a teszt csík ami látszik a kontroll éppen hogy
2022. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen mindegy.

Ezen az oldalon mindig ez megy.

A lehúzás…pár napja vagyok itt de nem tetszik amit látok.

Teljesen pozitív tesztekre mondják azt,hogy negatív.

Nem tudom miért ez megy itt.

Én egy amerikai fórumon is tag vagyok de ott nem látni ilyen negatív kommenteket. Ott bíztatják egymást..de csak ha látják a csíkokat.

Ha nincs akkor megírják.

Viszont itt a kérdező első tesztje is pozitív volt mégis sokan írták,hogy negatív…

2022. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
13%
Persze Amerika..:D Ott aztán kolbászból van a kerítés. Tipikus hozzászólás. Az a teszt hibás volt, rosszul lett belerakva a tesztcsík. Olyan nincs, h túl erős pozítiv teszt.. Egyformának kell lenni, ha ikrek, ha nem. Ettől független gratula a kérdezőnek, senki nem mondta, hogy nem terhes- csak hogy az a teszt értékelhetetlen.
2022. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fajta teszt, ahogy egyre több a hcg nem egyforma lesz hanem a teszt csík egyre erősebb.

18.napon már látszik, hogy erősebb a teszt csík.


[link]

2022. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát az nagyon érdekes, én kimaradt mensi után 2 héttel teszteltem először ilyen teszttel, mégis egyforma volt.. azóta 34 hetes terhes vagyok.
2022. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!