Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5nap késés,és az érdekes...

5nap késés,és az érdekes pozitív Predictor teszt után digitális tesztet vettem. Este is jó meg csinálni? Már nem bírok várni holnapig

Figyelt kérdés

Én vagyok aki ma már posztolt. Csak annyi lenne a kérdésem hogy ma este csinálom meg a digitális tesztet.

Már biztos eredményt kell mutatnia ugye?


2022. júl. 5. 18:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de miert gyanakodsz ikrekre? Alap, hogy 5 nap keses utan pozitiv a teszt. Igazabol mar a keses napjan is altalaban az, meg ha halvanyka is.
2022. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Mert nálunk a családban gyakori az iker terhesség. Anyukám is egy iker pár tagja
2022. júl. 6. 05:47
 23/24 anonim ***** válasza:
47%
4 nap keses es 3+os digi mellett en is ikrekre gyanakodnek :) gratulalok :)
2022. júl. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
A 3+ az teljesen normális. Ovulációtól számítják a terhességet. Nem kimaradt menstruációtól.
2022. júl. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!