Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovu teszt Mikor...

Pozitív ovu teszt Mikor legyünk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ezek az elmúlt 4 nap ovu tesztjei szerintem a mai a teljesen pozitív viszont tegnap is együtt voltunk.

Érdemes mai is szexelni vagy rá ér holnap?

Görbét nem vezettem mert 2 műszakban dolgozom hol ilyen hol olyan a hőm.

Köszönöm:)


[link]


2022. júl. 7. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

mi lenne ha nem ez alapján szexelnél ...

hanem simán csak összebújnátok amikor jól esik


nincs lelombozóbb mint ez a program szerint dugjunk dolognak

legalábbis nekem férfiként az életkedvem is elmenne ettől

2022. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem eddig a + lh teszt előtti napokból lett terhesség akár 3 nappal előttiből is.
2022. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

1# hónapokig, évekig várni a csodára miközben "nem jókor " vagytok együtt...na annak aztán sok értelme van. Tudod férfiak között is vannak akik tényleg akarnak gyereket. Azt is biztos tudod, hogy van akinek nem jön össze rögtön... Szerintem (szinte) senki nem úgy áll neki h ovuteszt, hőmérő stb..

Én kívánom a párom, de sokszor fáradtak vagyunk ahhoz hogy kétnaponta együtt legyünk. Ez van.

2022. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2 év, 4 vetélés van a hátam mögött

Azért köszönöm az ítélkezést.

Szép napot nektek is :*

2022. júl. 7. 15:50
 5/12 anonim ***** válasza:
És engem (3) miért kellett lepontozni? Hát pont, hogy megvédtelek 😃
2022. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csak az első válaszolót pontoztam le:)

Ne haragudj a többes számért hirtelen kikeltem magamból :D

2022. júl. 7. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Semmi baj 😊
2022. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi mensi után 2 naponta vagyunk együtt, de tegnap pl mikor du megcsinàltam a tesztet és majdnem pozitív volt már, akkor tegnap este is azért elkaptam a férjemet 🤭 Azért, mert nekem nagyon rövid az idő, amíg pozitív teszt utàn megreped a tüsző, pl van hogy reggel is nagyon erős pozitív, késő du pedig már halványabb és napközben még érzem a feszítést, de utàna el is múlik, ahogy megreped. Van amikor reggel is kell tesztelni sok orvos javasolja is, hogy ne maradjanak le róla. Nekünk sem jön össze egy ideje, és inkább próbálkozunk különféle módszerekkel. Pl volt már úgy is, hogy inkább 2-3 naponta voltunk együtt, hátha kevés a katona, és akkor több nap alatt több termelődik, illetve most kipróbáltuk azt is, hogy mi van ha van sok, de nem maradnak életben max 1-2 napot. Mi 3-4 naponta szoktunk együtt lenni amúgy (vagyis babatervezés előtti időszakban), nekünk ez a kényelmes és ennyi is az igény, úgyhogy nekem is kicsit erőltetett ez a 2 naponkénti együttlét, a napiról màr nem is beszélve 😅 kívánom őt, nem erről van szó, de nyáron a 40 fokban, hullafáradtan munka után nem épp ekörül forog a gondolatom és az övé sem :/ úgyhogy megteszünk minden tőlünk telhetőt 😅 nem próbálkozunk nagyon sok ideje, úgyhogy a kivizsgálásokkal várunk még, nem akarom ezt a nyomást is rá (illetve magunkra) helyezni. 4 hónapja nem sikerül amúgy.
2022. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó,kedves vagy

Ha sikerrel jár ez a hónap akkor majdnem egyszerre babásodunk,szorítok neked, majd írd meg mizujs:)

Utoljára áprilisban voltam terhes akkor szinte minden nap szexeltünk egyáltalán nem gondolkodtunk akkor a babón (költözés stb) mégis össze jött (6hetesen ő is elment) ,fene tudja,hogy lenne a jó :D reménykedünk,igyekszünk aztán remélem hamarosan engem is ki választ valaki oda fentről anyucinak

2022. júl. 10. 01:19
 10/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Egyébként mi is 4 hónapja próbálkozunk. Július 15-re nem várom. Reménykedek ebben a hónapban mert ilyen pozitív még nem volt az ovuteszt. Bár az sem jelent semmit...Mióta próbálkozunk próbálunk két naponta együtt lenni.
2022. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!