Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, van okom az...

Mit gondoltok, van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
2 napja ugyanabból a vizeletből teszteltem, szép erős teszteket láttam (2 vetelese volt, egyiknél se voltak ilyen erős tesztjeim). A clear blue jóval erősebb lett mint a vízszintes volna, a Livsane kb. ugyanolyan (talán kicsit halványabb). Mivel a Livsane 2 darabos ma előttem a második tesztet is, továbbra is szép erős de a kontroll hoz képest halványabb mint múltkor. Este egyszer se mentem ki pisilni, eleg sok jött reggel. Lehet ezért? [link]

2022. júl. 8. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy izgulsz, nagyon rossz lehet egy vetélés után, de én is ezt csináltam és borzasztóan idegesített, hogy nem lett erősebb a vonal, már lejátszottam magamban előre mindent… 13 hetes vagyok azóta… nem jelentett semmit, hogy milyen erősek a tesztjeim. Nekem nem erősödött 2 naponta, az utolsó tesztemet kb. 6 hetesen csináltam meg és akkor lett tényleg szép erős. Ne izgulj, az rosszabb! :)
2022. júl. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Maga a kontroll csík is halványabb. A kettő egymáshoz képest ugyanolyan erős. Nincs baj. Valószínűleg a pisid volt kevésbé koncentrált, többet ittál, vagy olyasmit ettél.

Velem is előfordult ilyen.

2022. júl. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) igyekszem nem túlpörögni, remélem minden oké lesz :)
2022. júl. 8. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!