Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még okom az aggodalomra?

Van még okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés

Szeptember végén, mondhatni október elején voltunk együtt párommal, megszakításos módszerrel “védekeztünk”. A következő menstruációm szinte heteket késett, de csak megjött. A biztonság kedvéért vásároltam egy tesztet, melyet a menstruációm második napjának késésén elvégeztem, negatív lett. A következő menstruációm szintén késett, azonban mennyiségben is kevesebb volt, valamint 5 nap helyett, 3-4 napig tartott. Novemberben nőgyógyászati ellenőrzésre mentem, ahol megvizsgáltak uh-val is ciszta gyanújával. Az orvosom semmit nem vélt felfedezni. Említettem neki a menstruációm, de azt mondta megtörténhet.

A menstruációm viszont azóta sem lett a régi, viszont már pontosan érkezik. A melleim is mindig érzékenyek előtte pár nappal.

Viszont január eleje óta “bélmozgásokat” érzek a hasamban, de mondhatni mindenhol. Apró rúgásokhoz, buborékozáshoz hasonló érzések. Legtöbbször a has bal oldalán érzem ezeket, de van amikor az egész hasamban, és a gyomrom tájékán is előfordulnak.

Eddig nem vettem tudomást róla, hiszen a tesztek negatívak, a nőgyógyász megvizsgált.

De egyre furcsább érzés van a hasamban, és nem tudom mi lehet.


Lehet, hogy csak a beleim tréfálkoznak velem? Vagy megeshet, hogy a doki nem látott még novemberben semmit sem az uh-n?



#terhesség #nőgyogyasz #Bélmozgások
2022. jan. 31. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Novemberi ultrahangon kellett volna látnia már babát ha lenne.. Egyébként kb 18 hetes lennél szóval ha lenne baba simán mostanában kezdenéd érezni a mozgást de a gyomor tájékon csak jóval később érezni mozgást ami már erősebb egyértelmű rúgás amúgy.

Az elején még nagyon lent érezni pár hétig, szeméremdomb felett picivel


Csinálj tesztet h megnyugodj

2022. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, lenn szoktam legtöbbször érezni, ahogyan említetted is. Tesztet szívesen csinálnék, viszont ahogy utána olvastam, a teszt egy idő után nem mutatja ki a terhességet, tehát nem tudom megéri-e
2022. jan. 31. 17:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kimutatja, nem tudom hol írták, de hülyeség.
2022. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hcg mindig van. Tesztelj.
2022. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Aggódni nem kell max terhes vagy. Gondolom ha nem védekeztek akkor nem baj ha jön, mert nem vagytok felelőtlenek -100as IQ-val, akik azt hiszik a megszakítás védekezés.
2022. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az úgy van, hogy egy idő után nem emelkedik már Tovább a hcg, de vanni van! Úgy sejtem félreértelmezted vagy nem pontosan emlékszel már arra ahol azt olvastad és ezzel kevered össze. Szóval kimutatni mindig kimutatja
2022. febr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor veszek tesztet, s meglátom mit mutat. Csak az bizonytalanít el legjobban, hogy amikor a nőgyógyász uh-zott, akkor már csak észre kellett volna vennie ha babát várnék. A másik pedig, nem is csak egy nőgyógyász uh-zott. Mivel az én dokimnak csak kisebb gépe van, ezért elküldött egy hüvelyi és hasi uh-ra is. Ott már látni kellett volna nem?
2022. febr. 2. 11:26
 8/13 A kérdező kommentje:
A hasam sem növekedett azóta semmit, és nem is veszes a hasam, hanem inkább csak hájas, ami rezeg. Ha leülök is a hurkáim domborulnak ki. Egyetlen egy dolog, ami nem hagy nyugodtni az a “rugdosás, buborékozás” dolgok a hasamban
2022. febr. 2. 11:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogd már fel hogy nem vagy terhes csak beteg!!!!!!
2022. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy nem fogom fel, mert én is észrevettem már, hogy minden jel arra utal. Egyszerűen, csak szeretnénk már gyereket, és sajnos mindenben a lehetőséget látom
2022. febr. 2. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!