Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett vki úgy terhes, hogy az...

Eszo kérdése:

Lett vki úgy terhes, hogy az első menzije normálisnak mondható volt, mégis volt baba?

Figyelt kérdés

17-én teszteltem negatívot, 19-én megjött..az 1. nap enyhe volt, 20-án közepes, ma már alig van..


amúgy 5 napig szokott tartani rendes vérzés. se előtte se utána nincs barnázás..


Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

a hőmet csak néha mértem, és általában estefelé..mindig 37 felett volt/van még most is.


szerintetek?


2010. szept. 21. 10:29
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

augusztus


[link]

2010. szept. 21. 10:30
 2/28 A kérdező kommentje:

mostani


[link]

2010. szept. 21. 10:31
 3/28 anonim ***** válasza:
tesztelj mégegyet, én 2 hónapig még rendesen menstruáltam, utána pecsételők, aztán csak barnázás, aztán semmi....
2010. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

komolyan?

totál rendes menzi volt?

már tényleg nem tudom mit higyjel!?

tudom, hogy most 100%-osan jókor voltunk együtt!!


már volt egy vetélésem, akkor mindenki azt mondta, hogy utána könnyebb lesz teherbe esni..de már olyan türelmetlen vagyok..

meg még a menzi is szórakozik velem..áááá

2010. szept. 21. 10:37
 5/28 anonim ***** válasza:

A hőt mindig reggel ébredés után kell mérni.Olvass utána.

Így ez a méricskélés nem ér semmit.Nekem is estére mindig 37 felett van az ébredési hőm meg 36 körül.Csak az ébredési hőmérséklet számít,ha reggel nem méred meg akkor már ne is mérd.Ha bizonytalan vagy csinálj mégegy tesztet,de szerintem sajna nem vagy rehes :(

2010. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

ja és köszi, hogy válaszoltál..most ismét van egy kis remény..

várjam meg míg elmúlik a vérzés, és utána teszteljek?

2010. szept. 21. 10:38
 7/28 A kérdező kommentje:

tudom, hogy az ébredési hő számít..ezért írtam, hogy nem mértem a hőmet..csak én mindig megérzem még a hőemelkedést is..és pl d.u. kettőkor többször volt 37,3-4..pedig semmi bajom!

ezért írtam le ezt is..kis háttérinfó!

de azért kössssz a bíztató szavakat!

2010. szept. 21. 10:39
 8/28 anonim ***** válasza:
már ketten vagyunk!:)én dettó abban a helyzetben mint te ,csak azzal a különbséggel ,hogy én rendszeresen mérem a hőmet.és nekem nem esett csak 2 tizedet amikor megjött 3 napja ,most pedig ismét magasan van,csüt. megyek orvoshoz.
2010. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ritka és kivételes eset, hogy valakinek van rendes menzesze (azaz nem barnázás) a terhessége alatt, és ha vérzel és kételkedsz benne, hogy terhes vagy-e, akkor érdemes minél előbb orvoshoz fordulni. Ő megnéz, ha terhes vagy, megállapítja és lehet, hogy gyógyszeres kezelés kell a vérzés miatt.

Szerintem tesztelhetsz még előtte egy érzékenyebb teszttel.

2010. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
De szerintem sem vagy terhes. Azért drukkolok.
2010. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!