Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik több hónapja próbálkoznak...

Akik több hónapja próbálkoznak (6 hónapnál régebb óta), mi a gond, miért nem jön a baba? Van itt olyan anyuka, akinek az első baba után a második nehezen akar összejönni?

Figyelt kérdés
Mi még nem rég óta próbálkozunk, szóval orvoshoz még nem fordultunk-e miatt. Csak érdekel, hogy milyen okok miatt nem jönnek össze a babák. :( Nekünk második baba lenne.
2011. okt. 12. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 9 év múlva jött össze, de az okát nem tudom megmondani, mert a dokik sem tudták (eredményeink jók voltak).
2011. okt. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szoptattal akkor a prolaktin gatolhatja a teherbeesest.
2011. okt. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi több mint 1 éve szeretnénk tesót. Most akarunk menni orvoshoz.
2011. okt. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is a tesóra várunk. Nekünk 5 hónap után fogant az első, a tesó 3 hónap után, de nem maradt velünk. A vetélés óta 6 hónap telt el, elvileg rendben vagyunk, türelem, mondta a dokim!:-) Én nem várom meg az egy évet, illetve a műtétemhez képest egy évre megyünk majd vissza, ha addig nem sikerül. Én azért úgy vagyok vele, hogy ha már van egy egészséges gyermek, akkor az egy évet érdemes megvárni, mert mégiscsak jobb, ha természetesen fogan, mintha gyógyszereznének.Persze ha nem marad más megoldás, akkor mi is be fogjuk vállalni, mert nagyon szeretnénk még egy babát.
2011. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk két év után jött a második, kiderült, hogy a férjem spermájába baktérium van és ez meggátolta a fogantatást:S de kapott antibiotikumokat és rendbe jött, és utána szinte azonnal terhes lettem.
2011. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi négy éve szeretnénk!Volt mindenféle kivizsgálás kisebb megszakításokkal(építkezés,esküvő)és idén júniusban derült ki laparos átjárhatóságin,két sikertelen uh-s után,hogy mindkét petevezetékem el van záródva!Most hónap végén kezdjük a lombik stimulálást mivel nekünk csak ez az esély maradt és nagyon bízom abban,hogy sikerülni fog!

Te viszont ha már szültél ne is agyalj ilyeneken,hogy mi lehet a gond mert az csak árthat!Szeressétek egymást amikor jól esik és ha egy év múlva sem sikerülne csak akkor forduljatok orvoshoz és akkor se azon rágodj,vajon miért,azt az orvos majd kideríti!

Sok sikert és ne agyalj ilyeneken!!!

2011. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azóta miújság veletek? Nekem márciusban volt vetélésem, azóta semmi! :-( Pedig már nagyon várjuk! Voltam vérvételen (pajzsmirigy), de nincs gond!
2012. dec. 31. 14:36
 8/11 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok. Én végül márciusig vártam, elmentem orvoshoz, azonnal kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, és Ir, elkezdtek kezelni, áprilisban jött meg utoljára, ma vagyok 38 hetes terhes, és már nagyon készülődünk a szülésre:-))

Ne hagyd magad, vizsgáljanak meg rendesen, én örülök, hogy nem halogattam tovább, mert a tavalyi vetélés után idén januárban volt mégegy, és ez már nekem elég volt ahhoz, hogy addig menjek, amíg ki nem derítik, hogy mi a baj. Szerencsére nagyon hamar kiderült, és nagyon gyorsan jött a tesó is!

2012. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szia.a kisfiam 8 hónap próbálkozás után jött össze.orvosilag minden rendbe volt,mégis 8 hónap kellett ahhoz hogy megfoganjon életem legszebb ajándéka.most mi is kistesót szeretnénk neki eddig 1 sikertelen hónapon vagyunk túl.de reménykedem hogy nem kell megint 8 hónapot várnunk.kitartás
2012. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én hálát adnék az égnek, ha csak 8 hónapot kellene várnunk a babára!
2012. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!