Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is előfordul nyálka a...

Másnak is előfordul nyálka a folyásban ovuláción kívüli időpontban?

Figyelt kérdés

Most például alapvetően kis mennyiségű, alig nedves, nagyon sűrű, ragacsos a hüvelyváladékom, mégis volt benne egy kicsi nedvesebb, átlátszó nyálka, ami végülis nyúlós, ha megvizsgálom. Ezt máskor is megfigyeltem már, mikor szerintem a termékeny időszakon kívül voltam. Most nem tudom hol tarthatok, mert szülés után vagyok, és még nem jött meg...


Tudom, hogy milyen az, amikor bő váladékkal és nagy, vizes nyálkacsimbókkal jelentkezik a peteérés, mert olyanom is volt már, de nem mindig járt ilyen egyértelmű jelekkel, volt hogy észre sem vettem.

Mikor a teljesen más jellegű folyásomban találok ilyen nyálkát, elbizonytalanodom. Előfordulhat ilyen az ovulációtól távoli időpontban is? A kisebb nyálka is biztosan peteérést jelez, vagy ez teljesen más, és mindennapos "tartozéka" a hüvelyváladéknak?



2022. júl. 9. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt most ki fogja tudni megmondani neked? Teljesen egyéni és akár ciklusonként is változhat. Ez a nyálka figyelés támpontot adhat, de nincsenek tuti válaszok. Én mindkétszer csont száraz ciklusban lettem terhes. Semmilyen nyákom nem volt akkor.
2022. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!