Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba, ha...

Szerintetek lehet baba, ha korai tesztem pozitív és utobbi negatív?

Figyelt kérdés
Június 6.án volt menzeszem. Ezt követően próbálkoztunk a párommal egész hónapban, tehát a termékeny időszak alatt pláne. Július 4.ére nem vártam.viszont előtte egy héttel alhasi fájdalmaim voltak, néhol erősebb. Menzesz előtt 4nappal vettem 2db Clearblue korai tesztet, min dketto halvány pozitív volt. Majd július 2.an rózsaszínes folyasom volt. Másnap vereztem, de nem sokat és harmadik nap pecsételtem. Ennyi volt a "menzesz".Faradekony vagyok, folyton álmos és fajdogal a hasam alja azóta is. Orvosnál nem voltam. Kedden megyek laborba egy sérv műtét előtti vizsgálatra. Mit szóltok, lehet baba?

2022. júl. 10. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetően ha volt valamilyen vérzés, és utána negatív lett a teszt, az azt jelenti, hogy elindult valami, de nem maradt meg. Sajnos azt kell mondjam, ezt most érdemes elengedni, ami tekintve a sérvműtétet, lehet így volt most a legjobb. Az biztató, hogy teherbe tudsz esni, az, hogy kémiai lett a terhesség, a további próbálkozás mellett esetleg egy hormonpaneles vérvételt megérne. De az is lehet, hogy mire meglesz az eredmény, már sikeres lesz a próbálkozás, sajnos a kémiai sokaknàl előfordul. 😞
2022. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk csinálj egy tesztet. 6 napja késik, barmilyen teszt kimutatja.


Sérv műtét előtt nem kellene védekezni? Mert terhesen hogy műtenek meg? Vagy terhesen mi lesz a sérveddel?

2022. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A sérv most derült ki pár napja, ezért jegelve lesz mindenképp a babatéma. De azért bizonytalan vagyok még, hogy vajon van vagy nincs baba. De nem fűzök hozzá sok reményt. Kedden úgyis kiderül, csak kíváncsi voltam már történetére is
2022. júl. 10. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nemhiszem :( Lehet a Clearblue is csak száradási csíkos volt, lehet kémiai volt.
2022. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedden néznek Hcg-t? Mert ha sima labor lesz a műtét miatt abból nem tudod meg terhes vagy-e vagy nem.Holnap reggel csinálj egy tesztet és kiderül.
2022. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És mi lett negatív?
2022. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!