Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nők& lányok, hogy próbálkoztok...

Nők& lányok, hogy próbálkoztok? Többi lent

Figyelt kérdés

Még mielőtt belém kötnek egyesek.. tudom,hogy szexuálisan is együtt kell lenni a teherbeeséshez!.


Most érezzük elérkezettnek az időt és szeretnénk belevágni a baba projektbe. Egy két helyen olvastam, hogy segíthet az Lh teszt, meghatározni az ovu idejét. Ti azt menstruáció után hány nappal kezditek el figyelni? Sajnos nekem elég változó a menstruációs ciklusom hossza.


Ezen kívül olvastam, hogy van hőmérőzés. Ez milyen elven alapul? Mikor kell?



Ezen kívül még mivel lehet jobban monitorozni magam, hogy kicsit tudatosabb legyen a babatervezés?



Köszönöm szépen a segítséget


2022. júl. 11. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legjobb hőmérőzős cikk

[link]

2022. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekem ami bevàlt a termèkeny nyàk figyelèse.
2022. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha most kezditek akkot ne kezd ilyen tudományosan ráérsz majd ha 6 hóig nem jön
2022. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem merülnék ennyire bele, felesleges stresszforrás, jó út a rágörcsöléshez. Adj magatoknak fel évet, amikor kb 2 naponta együtt vagytok és ha nem sikerül ennyi idő alatt , ráérsz akkor ezekkel foglalkozni.
2022. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is egyet értek, hogy még ne ugorj bele ezekbe, élvezd a párod, férjed, szerelmeskedjetek, egyetek, igyatok, lazuljatok, bújjatok, vaduljatok, adjátok át magatokat egymásnak, a szerelemnek, aztán ha így sem sikerül akkor jöhetnek ezek a dolgok. A rendszeresek a ciklusaid, +- 1-2 nap eltéréssel akkor te is be tudod lőni a termékeny napokat. De sok netes, meg mobilos program is tud ebben segíteni.

Ha nagyon rendszertelen a ciklusod, és nagyon zavar, akkor érdemes beruházni egy doboz ovulációs tesztre.


Mondjuk én ovulációs tesztet használtam, úgy az első probálkozástól számított 5.hónapban, mert elsőre majdnem sikerült a baba, csak 2 hónap után elment. Majd rá egy pár hétre jött meg a vérzésem, és a 27-28 napos ciklusaim eltűntek és a 23 naptól a 30 napig minden volt.


Ezért nem tudtam belőni azokat a bizonyos termékeny napokat, nem mindig sikerült annyit együtt lenni, amennyit szerettünk volna, így vettem egy ovu tesztet.

Amit úgy a ciklusom vélt közepe táján kipróbáltam, és első teszt majdnem azonos színű lett, mint a kontroll csík, másnap meg pont ugyanolyan. Szerencsére épp azokban a napokban voltunk együtt, így remélhetőleg a mostani állapotom tovább fog fejlődni.


A hőmérőzéssel kapcsolatban meg semmilyen tapasztalatom nincsen.

2022. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!