Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor próbálkozzunk újra?

Mikor próbálkozzunk újra?

Figyelt kérdés
Májusban kiderült, hogy babát várok, de sajnos a 9.héten mikor mentünk ultrahangra nem volt már szívhang. Az orvosom műszeres befejezést írt elő rá 2 hétre. De a szervezetem nem bírta kivárni, az ultrahang után pár napra elkezdtem vérezni, majd az orvos megállapította elindult a vetélés magától. Szóval elvetéltem. Napközben mostmár csak olyan dél körül van pici vérzésem vagy inkább pecsételés mikor beveszem a 2.exacyl gyógyszert (mivel azt írták fel). Akinek volt ilyen mikor jött meg a mensi utána, mensi előtt próbálkoztatok vagy csak utána
2022. júl. 5. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...

Még ki sem tisztult a szervezeted. Hogy akarnál újra teherbe esni?

2022. júl. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is sajnàlom

Tudom saját tapasztatból hogy most minél hamarabb szeretnél ùjra terhes lenni,de én azt tanácsolom hogy legalàbb 1-2hònapot várj

Én a türelmetlenségem miatt tavaj 4terhességet veszítettem el

2vetéles és 2méhenkívüli*

Egyszer sem vàrtam utána,és az orvosom szerint pont az miatt végzödött mindog rosszul

Most màr fèl éve oda figyelünk,erösítem magam és pont most akarunk újra belevàgni

Drukkolok hogy minden jo legyen veled :)

2022. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!