Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok valóban?

Terhes vagyok valóban?

Figyelt kérdés

3 gyors tesztet már megcsináltam, mind3 pozitív lett.

Ha valós is, előváladéktól jött össze, amit csak azért nem értek mert már 5 éve így csináljuk. (Tudom ez nem védekezés, de valakinek ennyi elég, valakinek nem)

24. Napra szoktam menstruálni az első naptól számítva. Nagyon maximum 27. De az már ritka.

Most pedig egy nagy kérdőjel van bennem, hogy tényleg terhes vagyok? Vagy valami más bajom van? Mutathat egyáltalán más miatt pozitív eredményt? Ami a legrosszabb hogy 26.-ára kaptam időpontot ugye 24.e után lehet megállapítani, az pedig erős 2 hét. Ami nagyon sok, főleg ilyenkor, amikor izgul az ember.


2022. júl. 11. 12:30
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy most a 30.napnál járok, hogy nem jött meg. De olvastam, hogy 21-35 napig normális.
2022. júl. 11. 12:30
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám hogy fals pozitív eredményt ad 3 gyorsteszt is, de ha ennyire kétlekedsz a dologban, menj el hcg vérvételre. Az tuti eredényt mutat.
2022. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb felesleges menned. De hamis pozítiv nincs. (ha tényleg erős a csík, és rózsaszín)
2022. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy 1-2 betegség miatt még megemelkedhet a hcg szint.

2-3 hete talán 2x is hánytam, de azt betudtam vírusnak, illetve ilyen hamar nincs ilyen rosszullét gondolom. Illetve ott az étel nem is esett jól.

A napokban feszül a mellem, egyik nap úgy fajt a hasam, de nem hosszú ideig. Illetve a derekam is. Viszont ezek nálam menstruáció előtt, alatt is előfordulnak.


Hamarabb nem is akarok menni, hiszen mondta a nőgyógyász, hogy 24.e után. Csak addig még rengeteg idő elmegy.

2022. júl. 11. 12:39
 5/42 anonim ***** válasza:
25%

3 teszt nem téved

Ha jól értem amit írtál 2 hetes terhes vagy?

Ha el akarod vetetni kérj időpontot, 2 hét és ki is veszik, de több vizsgálat kell hozzá!

Nem fogsz kicsúszni az időből mert 12 hétig kiveszik

2022. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
89%
Megszakítással vedekeztetek gondolom?
2022. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Igen, ami alapvetően nem védekezés ezt is tudom. Csak tényleg nem gondoltam volna, hogy ennyi idő után ennyitől sikerül.
2022. júl. 11. 12:45
 8/42 anonim ***** válasza:
34%
Hát kivételek mindig vannak, és megtartod? Ugye meg? 🤗
2022. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
91%

5. válaszadó! 2 hetes terhesség NINCS. Sőt, 3 sem.

2 hetes terhesség idején van az ovuláció. Mire kimutatható a terhesség, már 4 hetes.

2022. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Ha már így alakult, remélem semmi baja nem lesz.

De még olyan fiatalok vagyunk. Így nehéz lesz elkezdeni.

De akkor azt mondjátok, hogy valószínű, hogy nem téves?

2022. júl. 11. 12:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!