Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a két csík 1 hét késés után sem egyforma?

Figyelt kérdés

Volt valakinek úgy hogy nem lett egyforma erőségű? Már egy hete késik, amikor meg kellett volna jönnie csináltam egy Facelle kazettás egy Predictor és egy digitális Clearblue tesztet. Mind pozitív lett, a digi 1-2t mutatott. Ma viszont egy héttel késöbb a Facelle teszten még mindig halványabb a tesztcsík mint a kontroll, a Predin kb egyforma de a kontroll kicsit vastagabb, a Clearblue 2-3 hetet mutat. Nem is aggódnék ha a nem lett volna már egy kihordott terhességem aminél 1 hét késés után konkrétan minden teszten erősebb volt már a tesztcsík mint a kontroll.


Nemvárt napján: [link]

1 hét késés után:

[link]



2022. júl. 16. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Még hány ilyen kérdést teszel fel???? Baromi uncsi. Vagy megmarad vagy nem!
2022. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Miért tesztelgetsz még?


Nem kell egyformának lenni.

Lehet sosem lesz.

2022. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Minden napra jut tőled egy ilyen kérdés!
2022. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Terhességi tesztnél nem számit a csík erőssége ….
2022. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2%

Kedve 4es de igen !sajnos sokat számit. Egyértelműen látszik ha erősödik vagy épp gyengül vagy stagnál!

Egy 10 es teszt általában ilyenkor már bitang erősnek kéne lenni ha középidőben volt ovu!

2022. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az “építő” jellegű válaszokat, de összesen 2x teszteltem, egy hete és ma 🤦🏻 Szóval nem, nem tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban minden nap
2022. júl. 16. 08:40
 7/13 anonim ***** válasza:
2022. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erősebb lett, de az elején erősödött lassabban, a 25 ös teszt csak 15 dpon lett láttható 2 csíkos, de még akkor is nagyon halványan. Pedig a predin már 9dpon látható volt valami.

Le is volt maradva a fejlődésbe és sajnos el is ment.

2022. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most ezt minek linkelted be? Ez nem az én kérdésem
2022. júl. 16. 09:05
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanígy voltam, az első terhességemnél minden tökéletes volt és ilyenkor már leugrottak a csíkok. A másodiknál nem akart erősödni, az missed ab lett, mondjuk én 1 hét után vérezni is kezdtem.
2022. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!