Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy nincs két...

Normális, hogy nincs két egyforma menstruációm?

Figyelt kérdés

Májusban hagytam abba a fogamzásgatlót, babát szeretnénk.

Első hónapban 32 napra jött meg, teljesen normális vérzéssel, erős görcsökkel mint ahogy világ életemben.

Utána Norcolutot kellett szednem, mert 60 nap után sem akart megrepedni a tüszőm.

Augusztusban 36 napra jött meg, teljesen fájdalom nélkül szokásos mennyiséggel, színnel stb..

Most szeptemberben megint 32 napra jött meg de nagyon krémes és inkább sötétbarna volt a színe.

Voltam orvosnál, szerinte teljesen normális tüneteim vannak és az is rendben van, hogy nem egyformák a menstruációim.

Szerinte hagyjam a szervezetemet dolgozni a saját ütemében.


Jól gondolja az orvosom? Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Nyilván nem sok még ez a pár hónap, de ha emiatt nem fogan meg a baba, szeretnék utána járni.



2014. okt. 4. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam. Miután abbahagytam a gyógyszert 26-35 napos ciklusaim lettek. A hormonjaim tökéletesek voltak. Volt, amikor nagyon fát, volt amikor meg sem éreztem. Nekem is azt mondta a dokim, hogy ez nem probléma.

19+5 hetes kismama

2014. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Azt elmondanád nekem, hogy mennyi idő alatt sikerült a baba?

2014. okt. 4. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem kicsit bonyolultabb a helyzetem. 2 év után sikerült, de csak azért, mert el voltak záródva a petevezetékeim. A HSG megnyitotta őket, így gyakorlatilag az utána következő első hónapban sikerült a kislányunk. :)

Kívánom neked is, hogy mihamarabb éld át ezt a csodát! :)

2014. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Gratulálok és csupa jót kívánok Nektek!
2014. okt. 4. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük! :)
2014. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!