Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg pont peteéréskor...

Elvileg pont peteéréskor történt "baleset", szerintetek van esély, hogy baba is lesz?

Figyelt kérdés
A mensis app szerint, pont termékeny vagyok, aznap pedig a párom nem tudta kihúzni időben, így megtörtént aminek meg kellett történnie. Örülnék ha baba lenne belőle, de nyilván be beszélni se akarom magamnak. Mit gondoltok? Nyilván 2 hét múlva kiderül, de olyan izgatott vagyok! :)
2022. júl. 18. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Esély mindenre van aztán vagy lesz vagy nem, de ha örülnél neki akkor minek megszakítás? Nekem kicsit értelmetlen.. Ráadásul ha gyereket akarok, akkor nem hívom a dolgot "balesetnek"
2022. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) alapvetően azért, mert nem tervezzük, de úgy vagyunk vele, ha jön akkor megtartjuk.
2022. júl. 18. 08:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem, akkor sok sikert 🤗 Nekünk osszejott appos ovu előtti napon🤗
2022. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Sosem értettem az ilyet.

ha te ennyire vágysz rá, hogy egy "baleset" után már egyből reménykedsz és izgatott leszel, akkor mi a búbánatnak nem tudjátok felnőttek módjára megbeszélni, hogy élesben próbálkoztok, annak mi értelme, hogy reménykedsz a véletlenben. ha annyira mindegy mikor jön, akkor minek a megszakítás?

Komolyan semmi értelme. Ha meg a párod azért annyira még nem lelkes, ezért csinálja így, csak amondó, hogy üsse kavics, egye fene, ha becsúszik, maradhat, akkor még lehet nincs itt az ideje mégsem.

Azt meg a kutya nem fogja tudni megmondani, összejött-e avagy sem, gyakorta hónapok, évek kellenek azoknak is, akik tervezetten, a termékeny napokban vannak mindig védekezés nélkül (nyilván azokon kívül is) együtt, gyermeket remélve.

Ha ennyire akarod, akkor nosza, csináljátok rendesen, mert lehet így is becsúszik, de lehet évekig nem, aztán lehet mindig izgulgatni, ha épp nem veszi ki időben, de mégis ki a vihar stresszeli ezzel magát, amikor ténylegesen gyereket szeretne?

2022. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem pontosan így lett. Peteéréskor nem húzta ki időben a párom, és meg lett a baba, de azért párszor már volt ilyen, nálunk alapból akartunk babát csak egy évvel később így nem volt baj belőle. Azért remélem ha mégis összejön számíthatsz a párodra!
2022. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Tehát igazából tervezitek, mert gyereket akartok.

Tényleg nem értem, miért kell így köntörfalazni egymás előtt? Miért nem lehet kimondani: gyereket akarok!? Miért ilyen trükközéssel kell elérni, hogy baba legyen?

Igen, lehetsz terhes.

2022. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen az a szitu, amiben azért a pasi meg nem akar, de nem mondja meg kerek perec, nehogy baj legyen belőle. A csaj is ezért nem mondja meg neki, mert csak a konfliktus meg az egyet nem értés lenne belőle. De itt ez a szupi kiskapu. Felelősségteljes, felnőtt, érett hozzáállás. Tökéletes helyre érkezik a baba általában ilyenkor.



Ja. Nem.

2022. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg van beszélve, hogy gyereket akarunk majd. Ezzel nincs gond, nincs ekörül köntörfalazás, se kiskapu. Sőt, én egyenesen meg is mondtam neki, hogy akarok. Amiben nem vagyunk biztosak, az a mikor. Épp ezért nem is védekezünk, amikor jön, akkor jön. Nem kell kitalált történetet faragni belőle. Nem is értem, mi a trükközés ebben? A párom is tisztában van a lehetséges következményekkel. Valamint nem kell aggódni, ha érkezik, akkor a legjobb helyre fog. Biztos anyagi háttér, lakhatás, mindezt biztosítva külön külön is. Ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni, akkor lépj tovább. Köszönöm.
2022. júl. 18. 15:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Voltunk ugyanígy. Megjött még egyszer utoljára.

Aztán eldöntöttük, hogy nem védekezünk innentől.


Igazából egyetlen együttlét is elég a teherbeeséshez tehát igen, simán lehetsz terhes már most is.

2022. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!