Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal másfél éve együtt...

A párommal másfél éve együtt vagyunk és mindig ovszerrel védekeztünk. Egyetlen alkalom sem volt hogy nem vigyáztunk . Fogamzásgátlót nem akartam szedni mert azt hallottam csökkenti a későbbi gyerekvállalás esélyét. 1,5 nappal ezelőtt az óvszer ?

Figyelt kérdés
elszakadt. Persze azonnal a sürgősségire rohantunk és kaptam is egy Escapelle tablettát amit 10 oraval rá be is vettem. Mi a tapasztalatotok ezekről a tablettákról? Hatásosak vagy mindenképpen jó lenne egy terhességi tesztet csinálni? Vagy ha megjön és nem késik biztosan nincs baj?Mennyi ideig nem lehet utána inni alkoholt hogy hasson? Kérlek segítsetek mert amióta történt egyszerűen aludni sem tudok . Nem lenne itt az ideje egy babának 19 évesen .

2022. júl. 10. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól csináltad, az esemény utánit az aktus után maximum 72 órával lehet bevenni, hogy hasson, te bevetted a 10. órában. Ne aggódj.

Akkora hormonadag van az esemény utániban, hogy a következő ciklusodat taccsra fogja tenni, ne lepődj meg semmin...

2022. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, nem kell parázni. Ha ez után terhes maradsz, az majdnem akkor csoda, mint amik a Bibliában vannak.
2022. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet az alkohollal?
2022. júl. 10. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rég bevetted, rég felszívódott, igyál, ha az megnyugtat! 😆
2022. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kellett bevennem egyet májusban, ovuláció előtt 3 nappal. Nekem hatott.

Elég sok mellékhatásom volt a bevétel utáni pár napban, de a menstruációm pontosan megjött és a biztonság kedvéért tesztet is csináltam.

Biztosan neked is hatni fog :)

2022. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én az eset után 16 órára vettem be.
2022. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!