Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fèlidőn túli ovulàció?

Fèlidőn túli ovulàció?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nemtudom volt e màr igy valaki.

Nekem àtlag 28 napos ciklusaim voltak. Aztàn az utolsó mult havi ciklusom 30 napos lett, arra jött meg. Most ebben a hónapban is 17.-18.napon lett pozitiv az ovulàciós tesztem. Igy akkor most 31 vagy 32 napra kell megjönnie? Vagyis nem szeretnèm ha megjönne,mert babàt szeretnènk.



2022. júl. 21. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia ha a luteális faziod 14 nap akkor igen hosszabb lesz.

Ezt te tudod ,hogy nálad az hány nap.

2022. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1/1 igen àltalánosan 14 nap szokott lenni a luteàlis. Csak valahogy most tolódik minden.1-2 napja elkezdtem szèdülni is meg eszek mint a gèp. Savam is fent van ès a mellek is megnőttek a bimbók nagyon èrzèkenyek, meg megvàltoztak. Persze nem azt jelenti,hogy egyből terhes lettem de hàtha. Igy mèg tesztelgetni nincs èrtelme
2022. júl. 21. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen tüneteket okoz szerintem egy érzékenyebb teszt kimutatná. Viszont az, hogy mostanában így meg van borulva akár kissebb hormon borulásra is utalhat és lehet ez csak PMS. Most kéne megjönnie vagy késik már? Drukkolok.
2022. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3/3. Màjusban voltam hormonvèrvètelen, nem talàltak semmi eltèrèst. Szóval azt meg èrdekesnek talàlnàm hogy pont azota borul meg hogy elkezdtünk probàlkozni...hètfőre nem vàrom ha 14 nap luteàlissal szàmolok. De minden hónapban ennyi szokott lenni szóval valoszinű igy is lesz. Van màr egy kisfiam ott 3.honapra sikerült összehozni
2022. júl. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!