Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív ovulációs teszt, túl...

Negatív ovulációs teszt, túl korai vagy csúszik az ovulációm?

Figyelt kérdés
28-30 napos ciklusaim vannak. Holnap lesz a 17. napom és elméletileg holnap lenne az ovulációm. (App szerint) Ma csináltam ovulációs tesztet dél körül, negatív lett, csak halvány volt a második csík. Szeretnénk babát, és az lenne a kérdésem, hogy holnap mikor kéne csinálnom a következő tesztet, hogy biztosabb legyen? Dm-ben vettem 5 darabos tesztet.

2022. júl. 17. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, lemaradtál róla. Már 13. nap körül el kellett volna kezdeni tesztelni, nézni ahogy erősödik. Ha 28 napos ez a ciklus, akkor már megtörtént 2-3 napja.
2022. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma csináltad az első ovutesztet?


Nekem 28-29 napos mellett 13. ciklusnapon volt pozitív, meg aztán másnap is. Nekem pl tuti késő lett volna 17. napon elkezdeni.

2022. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerdán csináltam az elsőt, azóta mindegyik negatív. :/
2022. júl. 17. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy most csúszik az ovud, ha eddig mind negatív volt. 30 napos ciklussal és 14 napos luteálissal a 16. Napon kellett volna lennie az ovudnak, de nem vagyunk gépek. Én a neten veszem a tesztfutár illetve a fastest.hu oldalon az ovuteszteket, 10es érzékenységűek, kitűnően mutatja az ovut, hővel és nyákkal, illetve petefészek szurkával alátámasztva. Van mikor nagyon olcsó és 100 ft alatt van darabja a tesztnek.
2022. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Lemaradt, hogy egyáltalán nem erősödtek a vonalak? Én nekem amikor már majdnem egyforma, akkor már reggel is szoktam csinálni, és nekem reggel erősebb már mint a kontrollcsík, délutánra viszont halványabb újból, úgyhogy nekem rövidebb ideig van.
2022. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Az is lehet, hogy csak lemaradtál az LH csúcsról. Nem mindenkinek válik be a teszt.

Nekem sosem volt olyan erős a 2.csík mint az első, annyi, hogy láthatóan erősebb volt 1 napon.

Hormonális vérvételen meg a nem sikeres hónapban is a referencia értéken felüli progeszteron szintem volt.

Én inkább hőmérőztem, az jobban mutatja bár csak utólag igazolja a peteérést.

De azért nem árt kB 2 naponta együtt lenni a termékeny napokban

2022. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a válaszokat! Egyiken sem volt olyan erős, mint a kontroll csík, de szombaton volt a legerősebb mindegyik teszt közül. Ma is csináltam, de ma már alig látszódott a második csík. Első próbálkozásom volt így tesztekkel, de legközelebb jobban fogok figyelni. Együtt voltunk így a napokban 2-3 naponta, így még talán nem annyira esélytelen a dolog. ☺️


#4 köszi az oldal ajánlásokat, nem is ismertem őket, de most innen rendelek a következő hónapra :)

2022. júl. 18. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Nagyon szivesen :) akkor viszont szerintem is vasárnap délelőtt volt LH csúcsod, csak mire megcsináltad a tesztet, már lemaradtál róla. A naptár is tévedhet, nekem is 2 nap ingadozás van, vagy 13. Vagy 11. Napon van ovum :) a follikuláris fázis eltérhet, a luteális az ami viszonylag fix. Hőmérőzést próbáld ki, ha van rá lehetőséged/kapacitásod mindig ugyanabban az időben mérni :) az elég egyértelműen jelzi az ovut, ha akarod, ha nem 😁
2022. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!