Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt pozi mutat ,akkor...

Sugawear95 kérdése:

Ovuteszt pozi mutat ,akkor onnantol12-36h belul tortenik az ovu vagy az utolso pozitiv teszt utan 12-36 oraval?Parommal együtt vagyunk szerdan, ovulacio szombaton van. egyutt vagyunk meg szombaton is, szerdai varakozo lesz a befuto vagy a szombati?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Babatéma. Első baba. Párommal nagyon tervezzük a gyermek vallalast és tisztaban szeretnek lenni par dologgal.


Nos.

1. Ha az ovuteszt pozitivat mutat , akkor onnantol 12-36 oran belul tortenik a tuszorepedes, vagy az utolso pozitiv teszt utan 12-36 oraval, es az miert van, hogy az egyik nap negativ Clear Blue digitalis teszt , (sima kör) másnap pedig teli mosolygós, kimaradt egy villogo fejecske. Miert?

2. Tegyuk fel, parommal együtt vagyunk szerdan, ovulacio szombaton van. De egyutt vagyunk meg szombaton is. Akkor a szerdától varkozo himivarsejtek lesznek, lehetnek a befutok vagy a szombatiak lesznek mar mindenkepp?

Elnezes , ha hulyesegeket kerdeztem.

Elore is koszi.

Udvozlettel

Anita



2022. júl. 22. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

1. A pozitiv ovuteszt az pozitív, semminek nem kell villogni.

2. Ezt senki nem fogja tudni neked megmondani.

2022. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lazíts picit, és élvezzétek egymás társaságát.

Senki nem tudja neked megmondani,,mivel nem vagy gép, nem tankönyvszerűen működsz, kb minden is hat a szervezetedre

2022. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az LH csúcstól 12-36 óra, de azt nem tudod egészen pontosan megállapítani, főleg nem a mosolygó fejes digitális teszttel.


Nekem pl általában 2 napig pozitív a lh teszt, második nap általában egy kicsit erősebb. De hogy órára pontosan a két teszt között vagy második teszt után pontosan mikor van az LH csúcs azt akkor se tudnám megmondani, ha óránként tesztelnék, mert azt hogy milyen erős a csík befolyásolja hogy mennyit ittam, mennyit ettem, mikor pisiltem utoljára, mennyit izzadtam, de lehet még a teszt gyártási ideje is, mert a teszt nem arra való hogy órára pontosan megmondja mikor van ovuláció, hanem arra hogy nagyjából.


Ha a pozitív teszt napján együtt vagytok annak tuti jónak kell lennie, a spermiumok 4 napig vígan vannak a női testben, az ovuláció meg az első pozitív LH teszttől legkésőbb 2-3 napon belül megtörténik.

2022. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Meglátjuk 🙏🏻☺️
2022. júl. 25. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!