Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen lett a Rossmannos...

Kinek milyen lett a Rossmannos Facelle teszt a 12. dpo reggelén? Még sohasem vettem ilyet. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nekem ma reggel kb 1 perc után kirajzolódott a teszt csík helye, időn túl (30p) pedig megjelent egy nagyon halvány csík. Nagyon nagyon halvány. De azóta is ott van (4h-ja)

Kérdésem, hogy volt-e, hogy valakinek ilyet mutatott és mi lett aztán?

Persze majd még tesztelek, meg blablablabla, csak nem tudom ezt ígyértelmezni, mivel nincs tapasztalatom, ezért kérem azok segítségét, aki ismeri ezt a tesztet!


2010. szept. 22. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia.Sajnos nekem mindig csak egy csík van rajta.Ma is teszteltem vele reggel,de még halvány csíkocska sincs rajta.De neked drukkolok,hogy baba legyen,ha azt szeretnél.
2010. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat! Igen, nagyon szeretnénk már egy-két kisbabát :)

Te szoktad sasolni, amíg letelik az idő? Mert ha igen, akkor tényleg nem láttál rajta semmit, a csík helyét sem?

Te hányadik napon vagy? Még nincs veszve semmi!!!

2010. szept. 22. 09:54
 3/16 anonim ***** válasza:
Én tegnap teszteltem ilyennel, kb. 3 perc után lett egy halvány, de szerintem egyértelmű második csík. Én is kiváncsi vagyok, mert 3 perc előtt semmi nem látszódott. Én holnap másik fajtával próbálkozom.
2010. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én is vettem tegnap, de még nem csináltam meg. Péntekre nem várom. Szívesen olvasnék tapasztalatokat ezzel a teszttel kapcs.-ban, mert még én sem próbáltam sose.

2010. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok.Én mára nem várom.Már 3 napja minden reggel tesztelek,de mindegyik egyértelműen negatív.A 3 nappal ezelőtti tesztem is megvan még,de még mindig csak egy csíkos sajnos.(((
2010. szept. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A 9:57-es válaszoló vagyok...

Én most vagyok a 10. dpo-n. Szerintetek teszteljek? 4 napja barnázgattam és szúródik is a hasam azóta. De nem jön meg és mensi előtt ennyivel nem szoktam barnázni.

2010. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

2.nak: Gratulálok!!! Nem tudod lefotózni? Kiváncsi lennék, hogy milyen?

3.nak: Én is péntek-szombatra nem várom. Szerintem ma még neked nagyon korai lenne...Ezek szerint 11 napos csak a luteálisod? Mert akkor viszont, nem korai.

4.nak: én is tesztelek,de eddig onestep-pel teszteltem,vaterás. Azon is még a tegnap du-in is látszik halványan vmi... Persze nem színes, de nagyon halványan de azóta is látszik :)

Hátha nem szellemcsík nem? Annak el kéne tűnnie nem?

2010. szept. 22. 10:19
 8/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok! Sajnos nem tudom lefotózni, mert kidobtam tegnap este. Amikor már estére megszáradt teljesen, már annyira halvány lett, hogy dühömben ki is dobtam.

Holnap te is csinálj másik tesztet és írd meg!

2010. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a szellemcsík eltűnik-e vagy sem, de ha pozitív akkor színesnek kell lennie még ha halvány is.
2010. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én mivel nem első vizeletből csináltam ezt, ezért holnap vagy elsőből kéne, vagy nem tudom... ki kéne hagyni és majd pénteken.

De szerintem nem bírom ki :D

2010. szept. 22. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!