Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyuttlet utan 24 nappal a...

Egyuttlet utan 24 nappal a terhesteszt mar biztosat tud mondani?

Figyelt kérdés

Reggeli mintabol negativ tesztnek tutira hihetek? Tudom jol hogy nem az egyuttlet idejehez kell merni, hanem az elmaradt menstruaciohoz, de mivel nekem rendszertelen hosszu ciklusaim vannak ez az egy viszonyitasi pontom van.

Clearblue digi tesztet csinaltam, negativ lett.



2022. júl. 25. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bőven, igen.
2022. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként az együttléthez viszonyított teszt a reálisabb.
2022. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen biztosat mutat.


Nem értem amúgy mitől lenne reálisabb az együttléttől.... ovu kell a babához az együttlét nem elég. Ovutól számítva 14 nappal már tuti a teszt... de ugye 5 napot is élhet a spermium tehát 19 nappal együttlét után tuti a teszt. Az ocut ugyan mem tudni mikor van pontosan, ha nem követi az ember. De ovu kell hozzá...

2022. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen biztos ennyi idő után
2022. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem tuti, 3 nap mensi késés után az egyik fiammal negatív volt a teszt. 5 nap késés után volt nagyon halvány.Pomtos ciklusaim voltak.
2022. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!