Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előjel lehet vagy...

Menstruáció előjel lehet vagy baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tapasztalatokra lennék kiváncsi.

31 napos fix ciklusaim vannak.

Úgy szokott megjönni, hogy rögtön indul meg, nincs pecsét, nincs maszat, nincs semmi. Görcs is úgy szokott lenni, hogy megjön és utána egy órán belül szokott elkezdeni fájni.


Ez a hónap valahogyan most más.

10. Dpon erős hasszurka volt, majd rá 1-2 órára egy 2 percig tartó iszonyat erős görcs. El is múlt utána teljesen.

Ma észrevettem 12 dpo napközben hogy picit maszatoltam, de az teljesen el is múlt viszont tompán fáj a hasam azóta is.


Bekavarhatott esetleg valami a mostani ciklusba vagy az is lehet hogy baba lesz belole?


Volt így valaki ahogy én? Baba lett belole vagy mensi?


Válaszokat előre köszönöm 😊



2022. júl. 28. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A premenstruáció és a terhesség tünetei ugyanazok.

Majd ha tesztelsz kiderül.

2022. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bekavarhat front, stressz , kánikula , kicsit más étkezés :) Nem feltétlen terhesség , ez tipikus pms amit írsz . A mensi sem mindig tok ugyanolyan , mint ahogy két ugyanolyan terhesség sincs ( még ugyanazon nőnél sem )
2022. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat 😊


Nyilván amíg nem jön meg az ember reménykedik, de tapasztalatokat olvasni mindig jó 😊

2022. júl. 28. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem igazán lehet rá következtetni. Bármi lehet. Nálam például most az volt, hogy valahogy minden más volt, mint máskor, mégis megjött. Már egy héttel előtte görcsölgetett a hasam, pedig nem szokott. Egy ideje már nem szoktam barnázgatni menzesz előtt, de most egy napig barnázás volt előtte. Lehet, hogy a meleg bekavart. Ebben a ciklusban nem volt mellfeszülésem, pedig általában szokott lenni. Mindenesetre drukkolok, hogy baba legyen, ha arra vágysz! :)
2022. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon vágyunk már rá, igen.

Jövőre megyünk a Kaáliba is, ha addig nem jön össze

Addig pedig hit és bizakodás a barátunk :)

2022. júl. 28. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is lehet, hogy nem, ilyenkor még nem lehet tudni.
2022. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!