Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szinte kizárt a terhesség,...

Szinte kizárt a terhesség, alacsony hő és nagyon kevés, de kis szálacskás, vagy foszlányos barnázás miatt, akkor tuti nem lehet baba? Írjatok tapasztalatokat légyszi, hogy volt-e aki ezek ellenére terhes volt? Vagy ez tutira mensi előjel?

Figyelt kérdés

a reggeli hőm tök alacsony (36,3) ami nekem eddig mindig mensi előtt volt ennyi (amúgy se ment soha ciklus végén 36,5 fölé) viszont napközben többször úgy szoktam érezni, h hőemelkedésem van, szinte süt a fejem. Elképzelhető pl, hogy vkinek terhesen csak nappal megy fel a hője és szakaszosan? Tud jelentkezni, akinek ilyen volt?

És ez a barnázás érdekelne még, mert minenki foltokról ír, meg maszatolásról, de nekem az a 22 és 23 cn-on volt (halvány barna, inkább okker sárga) most meg tegnap törléskor minimális kis barna cafatok, de azóta se semmi további. Sztetek okozhatja ezt hormon gond vagy ciszta (ezekkel van gondom sajnos, PCO, IR stb)



2014. szept. 4. 10:45
 1/2 A kérdező kommentje:
csak annyi még, hogy megint úgy éreztem, h tüzel a homlokom, megmértem a hőm most (11kor) szájban és csak 36.7-8, pedig azt hittem ki fog ugrani a higanyszál. Ja és azt sem írtam, h ma vagyok a 26.cn-on, ált 25-27 napr jön meg, de volt mostanában 2 22napos ciklusom is, emg egy 30 napos és néhány 28 napos, szóval már nem tudom vakójában mi a normális nálam. Nem érzem egyáltalán, h meg akarna jönni, folyás nulla, törléskor sincs semmi. csak azt nem értem, h ha tegnap már levált vmi méhnyálkahártya, hol a többi, vagy most m van? akkor miért nem jön meg?áááááá segítség, nagyon nehéz ép ésszel kibírni ezt a részt, sokadszorra..
2014. szept. 4. 10:57
 2/2 anonim válasza:
nálam ugyanez a helyzet...... annyi hogy a nem várt után 2 nappal rózsaszínű folt volt a tisztaságin,de semmi egyéb.szúrkál a hasam ,a fáradékonyságot pedig az időnek tudom be. énis Pcos vagyok :) de ilyen rózsaszinű folttal még sosem találkoztam amióta menstruálok.szóval nem tudom énsem.megvárom a hónapot és csak a köv,hóba megyek dokihoz.
2014. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!