Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Early teszt csík...

Predictor Early teszt csík erősebb mint a kontroll nem várt napján?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez normális? Másnak is volt már ilyen?


A kontroll csík is szépen látható, a teszt csík meg szinte kiugrik a helyéről.


Pont a 4. hét,a nem várt napja.



2022. júl. 30. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a teszt ilyen, ha vissza nézed itt, mostanában van sik ilyen teszt fent.
2022. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez egy nagyon érzékeny teszt.
2022. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi nektek a választ 😻

Csak azért meglepő számomra, mert pont a nemvárt nap. Máshol pedig azt olvastam, hogy több nap is kell, mire mutat valamit a teszt, nekem meg ilyen erős. Bizakodom, köszi csajok!

2022. júl. 30. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A predi nekem 7 nappal mensi előtt már kezdett derengeni és napról napra erősödött
2022. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy 10-es teszt nekem 3 nappal előtte is egyértelműen mutatta a terhességet (nekem 15. dpon jön meg szóval a 12. dpo-ra gondoltam)

Nemvárt napján is csináltam még egyet, ott erősebb volt a teszcsík, mint a kontroll csík.


Ez nem a predictor volt hanem gólyahír a neve, csak arra értem, hogy nemvárt napján szép erős simán lehet egy 10-es teszt.

2022. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!