Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Early tesztet...

Predictor Early tesztet csináltam reggel, ma van a nem várt napja,3 percen belül a kontroll csík se jött ki, elrontottam?

Figyelt kérdés

Kb 5 perc múlva jelent meg a kontroll csík nagyon nagyon halványan. Kellett negyed óra mire erősebb lett. De csak a kontroll csík jelent meg. Nagyon nehezen. :(

Tapasztalt valaki hasonlót?

Pár nap múlva újra tesztelek ha nem jön meg.


2021. máj. 31. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a nem várt előtt 2 nappal erős pozitívat teszteltem vele. Megismételtem 1 héttel később, és a tesztcsík még erősebb lett, viszont a kontroll csík csak jóval később jelent meg, és nagyon halvány volt... ezt én sem értettem. De szerintem ha a tesztcsíkod nem jelent meg, nem vagy terhes.
2021. máj. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

3 perc alatt a kontroll csík nak meg kellett volna legalább jelennie, nem? Időbe. De jó fehér volt az egész 5 percig.

De persze minden reményen elszállt:(

2021. máj. 31. 07:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kontrollcsík nem jelenik meg a megadott időn belül, akkor a teszt érvénytelen. Ez vele is van írva a használati utasításba, el kellene olvasni.

Vegyél másik tesztet.

2021. máj. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elolvastam

"Minden esetben legalább egy vonal meg kell hogy jelenjen. Amennyiben nem jelenik meg egy vonal sem, a teszt nem működött megfelelően, és az eredmény érvénytelen. Ez olyankor fordulhat elő, ha nem került elegendő vizelet a nedvszívó hegyre. Ismételje meg a tesztet egy új eszközzel, és gondosan tartsa be az utasításokat. Az eredményt mielőbb olvassa le a 3 perces várakozási idő elteltével. 10 perc után az eredmény értelmezhetetlen."


Megjelent az egy vonal, nem 10 hanem 5 perc múlva. ezért voltam bizonytalan és kérdeztem járt e valaki így.

De természetesen ismétlem majd a tesztet. Köszönöm szépen.

2021. máj. 31. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!