Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az a szaradi csik ?vagy...

Ez az a szaradi csik ?vagy halvany pozi ?vagy negatív?

Figyelt kérdés
[link]

2022. júl. 30. 16:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Én életemben kb. 30 tesztet csináltam eddig, de mindig volt rajta ilyen, főleg azon, ami tokban van, pedig sose voltam terhes. Ha pozitív, akkor azt látni kell normálisan. Ez a szétszedve, alávilágítva szürkeség csak beképzelés és a másik csík helye, ami nedves lett.
2022. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Nekem totál negatívnak tűnik.
2022. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ azért kérdeztem mert én nem tudom
2022. júl. 30. 18:28
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Száradási. Amikor meg kell kérdezni az soha nem pozitív. Ha majd nem lesz kérdéses akkor pozitív. Addig sok időt spórolhatsz meg, ha az ilyeneket nem pakolod fel.
2022. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
23%

Nem értem mi a bánatot lehet azon lepontozni hogy 2 nap múlva teszteljen:))

Elmebetegek😱😱És akkor negatív lesz neki a tesztje ha nem terhes és akkor tudni fogja hogy majd a következő hónapban próbálkozhatnak ovuláció idején:)

Nem értem a magyar mentalitást és nem is értettem soha:D Nem írtam hogy pozitív a teszt hanem hogy bizonyosodjon meg róla hogy mi a helyzet:D Mindegy is,sok a savanya ember és egyre több lesz hála csodás vezetőnknek:DDD

2022. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért Orbán Viktort összekötni egy terhességi teszttel, nem semmi :D
2022. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Minek szedted szét, ha nem volt 2.csík alapból? Ez jelenti a negatívat! Talán ezekre rá is van írva, hogy szétszedve nem értékelhető!

Attól függetlenül ha pl.nem késik még, lehetsz terhes, de csak akkor tesztelj, ha már meg kellett volna jönnie, az lesz a tuti eredmény

2022. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mikor egybe volt akkor is látszott csak nem adta át a kép
2022. júl. 30. 21:23
 19/23 anonim ***** válasza:
50%
15-ös, a te mentalitásoddal van nagyon nagy baj :D Jót röhögtem baszki, ez már egy szint.
2022. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha fotón nem látszik a csík, akkor az negatív. Ettől független két nap múlva tesztelhetsz egy szép pozit, de ha az is csak ilyen, akkor nincs terhesség. Ha egyik nap mintha pozi lenne, akkor két napra rá egyértelműnek kell lennie, ha nem az, akkor az első teszt nem volt mintha pozi.


Egyébként valóban minden teszten látni később a második csíkot, én szerintem 10 év alatt vagy 100 tesztet csináltam.


Száradási csík pedig az, ami már megszáradt... nevéből is adódik. Tehát, ha nem 10 percen belül fotóztad, akkor azon már száradási csík van. A használati útmutatóban is benne van, hogy mennyi idő után nem értékelhető, sőt 3 percnél hamarabb sem szabad nézegetni, mert ahogy a vízeletet szívja fel megjelenik a tesztcsík is egy pár másodpercre és megörül az ember, de az még nem pozitív, hanem csak normális reakció, hogy nedvesség érte.


Szóval igen, ha sok idő múlva fotóztad, márpedig tuti, hiszen még szét is szedted, tehát nézegetted minden féle módon, akkor igen száradási csík. Vedd negatívnak és két nap múlva csinálj még egyet, ha az nem lesz dupla ilyen erős kb, akkor nem vagy terhes.

2022. júl. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!