Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beta hcg 2.0 de lehet olyan...

Beta hcg 2.0 de lehet olyan hogy utána nő? Csak korán mentem ?

Figyelt kérdés
1 hete voltak halvany pozitiv tesztjeim aztán 4 napra rá meg halványabb negatív közbe 2.0 béta de ma mintha megint erősödne a teszt lehet??
2022. júl. 30. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen
2022. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj kedves hiába írod ki 100-szor ugyanazt mert tudom hogy te kiírtad már ezt nem egyszer de nem vagy terhes.Értsd meg végre és engedd el ezt a hónapot.Ne legyél ennyire értetlen mert csak magadat idegesíted teljesen feleslegesen.Egy terhesség minimum 20 feletti hcg-től indul de még az is kevés és valószínű hogy nem lesz belőle semmi.Megértem mit érzel mert mi is babáért küzdünk de ez már beteges amit te leművelsz.Következő hónap újabb esély,erre gondolj.
2022. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen nincs hogy utána nő. Nem vagy terhes ennyi hcg-vel
2022. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
A késés napján teszteltem pozitívat, aznapi vérvétel eredménye 2700 volt. Nem vagy és nem voltál terhes 2-vel, fogadd el kérlek és ne írd ki naponta a kérdést mert nincs értelme . Minél előbb inkább keress fel egy mentális egészségért felelős szakembert, arra van a legnagyobb szükséged
2022. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Ja és mesélek valamit és utána gondolkozz el kicsit magadon de úgy igazán.Nekem nemrég volt missed ab műtétem mert nem lett szívhang.Én valóban terhes voltam,már ultrahang is mutatta majd bumm a 6.héten megállt a fejlődésben az embrióm s így szívhang sem lett de még pulzálás sem volt.

Hcg-m 165 volt mikor pozitív tesztjeim voltak.Érted 165 és nem 2.

Megműtöttek mert nem ürült ki magától szegény embrióm.Nem estem kétségbe de rohadtul megviselt és rengeteget sírtam de akkor sem adjuk fel.

Nem tudom te mit tettél volna ha így jársz mint én de kívánom sose tudd meg milyen ez:( Első babánk lett volna de már se híre se hamva miközben mindenkinek nagyrészt összejön látom és tudod rohadt sz@rul esik de ilyen abnormálisan mégsem viselkedek mint te.Következő hónapban kívánom hogy sikerüljön nektek és akkor nyugi!

#2

2022. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Korán mentel. akkor menj amikor terhes vagy, elotte felesleges menni amikor nem vagy terhes. Szemüveget is akkor veszel ha rossz a látásod, nem akkor amikor semmi baja a szemednek
2022. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nődokim azt mondta, hogy egy nőnek mindig van hcg a szervezetében, 5 alatt. Teljesen normális.
2022. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ez (is) az ő kérdése.


Nincs szó halvány pozítiv tesztről, hiszen akkor lenne hcg a véredbe. Azok teljesen negatív tesztek. Nem vagy terhes, de ez annyiszor ellett mondva..

2022. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

10 alatt nem beszélgetünk terhességről...2-vel semmilyen formában nem vagy terhes. Nekem 14. Dpo-n amikor meg kellett volna jönni 178 volt a hcg-m halvány tesztekkel.

NEM vagy terhes, lépj tovább. Miért nem érted meg? Miért nem fogadod el? Ha babát akarsz akkor szexeljetek és majd sikerül legközelebb. Csak írod ide ki minden nap a kérdéseidet, válaszolni szinte nem is válaszolsz.

Igazából az sem derült még ki, hogy akarsz e gyereket vagy sem. De mindegy, hogy akarsz e vagy sem, mert most nem vagy terhes és pont. Komolyan mi az istent nem fosz fel ebből? Fordulj pszichológushoz, mert ez így nagyon nem jó.... aki babát akar az nem lovagol a sikertelen cikluson, hanem készül a következő lehetőségre... kiírhatsz még vagy 100 kérdést, akkor sem leszel terhes. Azt gondolod, hogy majd 50 válaszból egy hülye rávágja, hogy terhes vagy és akkor már az is leszel?


A 2-es hcg segiva se fog erősödni. Ha te pozit teszteltél az 10-től mutatja. Vérből ilyenkor már magasabb szint mérhető.... szóval haladj tovább, mert diliházban fogsz kikötni... minden kérdésedhez írtam, normális kedves választ, de már komolyan nem bírom tovább ezt a butaságot... és igen is mi is szenvedtünk majdnem 7 évet a babáért, de ennyire nem kattantam meg.


Szedd össze magad!!!

2022. júl. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van hcg a szervezetben, 5 alatti érték a terhesség gyanúját sem veti fel.. Szépen kérlek a saját érdekedben fejezd be. Elborult teljesen az agyad, naponta megkérdezed ugyanazt, holott már kaptál egy csomó választ. Ez nem terhesség. Pont.
2022. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!