Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel szeretkeztünk...

Barátnőmmel szeretkeztünk 4-5p gumi nelkűl utána húztam gumit de az kilyukadt és eszre vettem ki is cseréltem aztán a végén gumi nélkül csináltam megint én nem mentem el de az előváladéktól teherbe eshetett-é?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem játszanék a tűzzel :D
2013. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a mai fiatalok nem tudják, hogy lehetnek terhesek

csak kérdezem, miért nem azzal kezdted, hogy neki mikor volt meg a menstruáció, milyen hosszú a ciklusa

a dugásnál a teherbeeséshez ez is kellene N

2013. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen ,de az attól is függ hányadik napban van pl. ,bár elég pici a valószínűsége...
2013. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán!
2013. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem nem.
2013. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Tarts magadnál több gumit legközelebb. Én ezt soha nem engedném meg, hogy bárki gumi nélkül hatoljon belém, hatalmas felelőtlenség. Az abortusz nem túl vicces művelet.

Az, h egy ideig gumiban, egy kis ideig meg nem abban szexeltél, az már bőven magában foglalja a teherbeesés lehetőségét.

2013. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akár lehet is, ha "jó időben" műveltétek a dolgot.

Amúgy 4-5 gumi nélküli menet után minek húzol már gumit? Eső után köpönyeg?

Gondolom fiatal vagy még, és az idősebbek sem mindig tudják, hogy mikor kell időben kivenni, hogy ne legyen belőle baba. Szóval ja, az előváladéktól is lehet terhes, ugyanis tartalmazhat spermiumokat. De az esély kicsi.

2013. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pár hét múlva kiderül... :D
2013. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!