Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvàrt előtt kb pár nappal...

Nemvàrt előtt kb pár nappal volt 1-2 napig pecsételő barnás vérzésem, most 6 napja késik. Csináltam tesztet, viszont negatív.Valakinek valami tapasztalat? Csináljak még tesztet, vagy csak késik? Rendszeres a ciklusom, max 1-2 napos eltérések voltak

Figyelt kérdés
2022. aug. 2. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát 6 nap késésnél azért már kimutatná.
2022. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
99%, hogy nem vagy terhes. Ha a pecsételés beágyazódás lett volna, rá 3 napra már pozit kellett volna tesztelni. Hormon gond lehet. Lehet nem volt ovud sem. Évente egyszer normális, ha van ilyen. Ha nincs fájdalmad egyéb panaszod orvoshoz elég akkor menni, ha a következő esedékes mensi is elmarad.
2022. aug. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy terhes. A barnázás pedig azt jelzi, hogy meg fog jönni.

Pénzkidobás a további tesztelés.

2022. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor nem csinálok többet,várok míg megjön :)
2022. aug. 2. 13:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Mèg mindig nem jött meg...
2022. aug. 6. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Tesztet azóta csináltál?
2022. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, mivel többen is írták, hogy felesleges..

De elég furcsa, hogy pecsételés után nem lett semmi.. ezért hétfőn csinálok szerintem. Orvoshoz is kérek időpontot, ha nem jön meg. nem tudom mire gondoljak

2022. aug. 6. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg,mi lett !
2022. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjött
2022. aug. 14. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!