Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pregnasens mindig van rajta...

Pregnasens mindig van rajta halványan második csik?

Figyelt kérdés
Mert gondolom ha baba lenne akkor erősödne nekem meg ugyan olyan sőt az első eléggé látható volt de a következők meg már halovány
2022. aug. 2. 06:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
A legtöbb érzékeny teszten mindig látni valamit. Ha nem erősödött, akkor valóban nem volt pozitív. Ha egy teszt halványka, akkor legkésőbb két nap múlva azért erősödnie kell. Sajnos ez ilyen. Márpedig a 19es tesztek nem várt előtt egyértelmű pozik lesznek. Én is szeretek korán tesztelni, de az tuti, ha 12.dpo-n csak mintha pozi lenne csík van akkor az nem terhesség.
2022. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ja igen vagy még arra gondoltam hogy hogy a Lh-ra reagálna mivel 10es teszt
2022. aug. 2. 07:43
 3/28 A kérdező kommentje:
Késik is pár napja írt ki az orvos norcolut gyógyszert csak be vallom félek kicsit hogy ha véletlen baba lesz akkor megjon tőle és elmegy a baba is
2022. aug. 2. 07:45
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat nem 19-es teszt, hanem 10-es, csak mellé nyomtam :)

Norcolutot mire kaptad?

2022. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát hogy meg jöjjön
2022. aug. 2. 07:56
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Norculut szedése előtt javasolt a teszt , de terhességi nem ovulacios . A terhességi teszt a HCGre reagál , az ovulacios az LH-ra.

Nem véletlen hogy 2 különböző teszt van.

Ha a HCG tesztet a leírás szerint használtad, nem áztattad el, időn belül jelent meg a második rózsaszín (!!!) csík , akkor terhes vagy - a csík erőssége lényegtelen . Ha ezek közül bármelyik rész nem stimmel , akkor az a teszt negativ .

A pozitív egyértelműen az, a negativ esetén sokszor be képzelnek mindent a kismama-jelöltek.

Ha nem vagy biztos abban amit látsz , akkor szinte biztos hogy az a teszt negativ , de magad megnyugtatása miatt tölts fel képet ide vagy / és csinálj új tesztet

2022. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

Akkor jóra gondoltam csak nem akartam hirtelen butaságot írni. Én lecserélném a dokid... Pár nap késésnél nem tömjük az embert hormonokkal, ha csak nem muszáj, pl mert túl vastag a méhnyálkahártya...Alapvetően panasz nélkül dokihoz is elég akkor menni, ha a következő esedékes mensi sem jelentkezik.


Nekem legutóbb kimaradt két mensim és a harmadik előtt tudtam a covid miatt csak dokihoz menni. Az mondjuk már túl sok idő volt, de szerencsére semmi gond nem volt, csupán nem volt peteérésem... kérdeztem én is a gyógyszert, de mondta mivel nem lát semmit, fölösleges a gyógyszer, majd megjön. Másnap meg is jött :D


Én nem vagyok híve a szervezet megerőszakolásának, mert nyilván mindennek oka van és azért egy egy ilyen hormonális bomba, pár ciklusra is kitud hatni. Pláne, ha még babát is terveztek. Elég lenne türelmesen várni.


Ez olyan, mint amikor clostyval tömnek minket, mert nincs peteérés, hurrá csinálunk peteérést, csak a baba nem fog maradni... az okot kell kezelni nem a tünetet, de ez persze csak az én véleményem :D Ha hallgatok az ilyen dokikra, akkor még mindig csak a gyermekünkre várnánk így is hosszú évek kellettek hozzá.


Szóval gondold meg beszeded e, ha nem volt a szokásosnál vastagabb a méhnyálkahártya ami indokolná a rásegítést a mensire, akkor teljesen felesleges. A legtöbbször egyébként kimaradt ovu mellett 1-2 hét után magától megjön.


Tudom nem vagyok orvos, de rengeteget olvastam az évek alatt, sok dokinál jártam mire megtaláltam a megfelelőt és szülők lehettünk végre, néha már már úgy érzem egy szülést is levezetnék XD Szóval ez mind mind csak tapasztalat :) A legjobbakat neked :)

2022. aug. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Endometrium volt 11mm rá egy hétre 13mm.

Tesztem nincs ki dobtam őket 10 perc után

2022. aug. 2. 08:13
 9/28 A kérdező kommentje:
És olvasgattam erről a barátcserje kapszularol mit gondoltok róla?
2022. aug. 2. 08:14
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az a teszt tuti negativ volt ha kidobtad, nincs itt kérdés .


Sok alternatív rásegités van , de a rendes orvosi kezelést egyik sem váltja ki!

2022. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!