Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2005 augusztusban voltam...

Ha 2005 augusztusban voltam egyszer terhes, ott azt mondták, hogy ikrek lettek volna, majd 2009 márciusban szültem egy kislányt. Tehát a kérdésem az, ha most októberban megjön, akkor jobb, vagy bal petefészekből fog jönni a peteset?

Figyelt kérdés
Lehet-e egyáltalán ikreim, ha egyszer már voltam? De a családban nem volt soha, és soha nem szedtem fogamzásgátlót?
2010. szept. 22. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet tudni hogy a jobb vagy a bal petefészekből jön a petesejt.Én mondjuk tudom mert a bal oldali az közéopidőben mindig begörcsöl.

Ikrei az embernek bármikor lehet de nagyon kicsi az esélye.Azoknak mi lett a sorsa?

Ennek szerintem semmi köze nincs hozzá h szedtél-e fogalmazásgátlót vagy sem...

2010. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudni, éppen melyikben érik meg a domináns tüsző, csak ha ultrahanggal követi az orvos. Gyakran van olyan, hogy nem váltogatva működnek a petefészkek, hanem az egyik hónapokig, aztán hónapokig a másik.
2010. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet tudni, hogy melyik petefészekben érik meg petesejt az adott hónapban, hacsak nem követi orvos ultrahanggal,vagy pedig esetleg ovukor érzed szúrni a jobb vagy bal oldalt. De nem is értem, hogy ez mért fontos? Egy- vagy kétpetéjű ikrek lettek volna? Vagy azt nem tudni? Hát nagyon kicsi az esélye, hogy megint ikrek legyenek. A fogamzásgátlónak pedig semmi köze hozzá, max akkor szokta megnövelni az ikerterhesség lehetőségét, mikor abbahagyás után esetleg mindkét petefészekben elindul a peteéréses folyamat.
2010. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdést,most komolyan! 2009 márciusában szültél egy kislányt,de honnan következtetnél arra,hogy most melyik petefészkedből jön a petesejt,gondolom akkor sem tudtad?Miért fontos,hogy melyik petefészkedből érik meg a petesejt,van ennek valami jelentősége?Nem cinikusan kérdezem,csak kíváncsi vagyok.
2010. okt. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen azt mondták, hogy az egyik petefészekből fogannak a fiúk, míg a másikból csak a lányok...de ez már történelem. Mostmár tudjuk, hogy NEM a nőktől függ...
2010. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretném tudni, mert ha az egyikből mindíg egy, míg a másikból esetleg több pete is le tud csúszni, akkor mikor melyik a soros, tehát mikor lehetnek ikreim?
2010. okt. 1. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Ó,most már értem!De én is úgy hallottam,hogy nem törvényszerűen felváltva működnek.
2010. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!