Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Fischer Villain pro (2011) vs...

Fischer Villain pro (2011) vs K2 missconduct (2009) ki mire szavaz melyik jobb miert mitol elonyok es hatranyok?

Figyelt kérdés
Kerlek bennetek segitsetek eldonteni egy igencsak vicces vitat koztem es egy kedves ismerosom kozott, nemregen vasarolt o egy Villain Pro-t ( [link] ) en pedig vasaroltam egy K2 Missconduct 2009 es kiadast ( [link] ), nem igazan tudjuk eldonteni mi a kulonbseg, marmint az ove allitolagosan mitol is jobb? en utanna keresgeltem, de nem jartam tulsok sikerrel, nem kaptam osszehasonlitasokat, mind kettorol elolvastam a leirast, az ove kicsit jobban hajlik enyem, merevebb de kemenyebb, szoval kerlek aki jartas akinek volt vagy mar probalta ossza meg velemenyet velem. koszonom elore is ( amit meg tudni erdemes, nekem egy Marker M 11 es kotesem van a k2-on, es majdnem kozepen elhelyezve, neki pedig egy fischer x9 es wide90 je van amit mutatt a site on is )varom valaszaitokat ebben az igen csak nehez temaban. koszonom
2011. febr. 7. 08:03
 1/1 anonim válasza:
Ezen nem tudom miert kell vitazni?!Csereljetek lecet es brobaljatok objektiven donteni melyikkel volt jobb a csuszas.Amugy ezek a dolgok relativak.Foleg mert minden ember sielesi tipusa mas.Es minden lecnek megvan hogy milyen terepre a legjobb.Az extrem dombos helyekre a hajekony a jo mert felveszi a terepviszonyok formajat. A kemeny lecek jok az egyenes palyakon.STB STB.....A leceknek van radiusza vagyis megvan hogy a hossza es a piskota formaja mekkora maximalist fordulasi ivet ir le,es a kotes magassaga is hatarozz.Vannak magasitott kotesek is. probalj informalodni ezen az oldalon [link]
2011. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!