Terhes lennék?!

Figyelt kérdés

húsz éves lány vagyok és utoljára július 8-án feküdtem le barátommal,megszakitással védekeztünk ahogy mindig és még SOHA nem estem tőle teherbe így,pedig már együtt vagyunk február óta,mindig sikerült neki vigyázni.


mensim az július elsején kezdődött múlt hónapban,4 nappal hamarabb jött meg mint júniusban (pár nappal előtte jön meg általában,olyan 2-3,megesik a 4 is mint legutóbb említettem)


na ma van ugye augusztus 3 és még mindig semmi,kb minden előjele megvan a menstruációnak,mell fájás,mensi tipusu hasi görcsök és sok sok pattanás is,mégis fehér folyáson kívül más nincs.

hányingert se tapasztaltam se semmi terhességre utaló jelet eddig.

a szüzességem elvesztése után voltam igy,akkor két napos késéssel végül megjött,de akkor is nagyon meg voltam rémülve és teljesen rá voltam stresszelve a dolgokra,mert nem szeretnénk babát.

lehet a stressztől késik és csak én vagyok erre ráparálva? (barátom viszont teljesen magabiztos és azt állitja hogy várjak türelmesen mert meg fog jönni,ő vigyázott.)



2022. aug. 3. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

De aki így fosik a gyerektől, az mi f@szért nem húz(at) gumit?

Vagy akkor ne tessék fosni tőle!

2022. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem miért nem védekezik az aki fosik?

Ne csak a párodra hagyatkozz..aki nem akar gyereket tesz is ellene.

2022. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani. Várj vagy vegyèl egy tesztet. A megszakítás nem biztonságos dolog, van hogy évekig beválik de egyszer csak nem.
2022. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Te is nagyon okos 20 éves lány vagy.
2022. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Mi akadályoz meg benne, hogy vegyél egy tesztet?

Reggel már hasznalhatnád is.

2022. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"SOHA nem estem tőle teherbe így,pedig már együtt vagyunk február óta"

Azta...február óta? Az nem semmi!😅😅

2022. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teszt a nap bármely szakaszában
2022. aug. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ma reggelre megjött hála az égnek!
2022. aug. 4. 09:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tégy egy hatalmas szívességet magadnak. Írass hüvelygűrűt, fogamzásgátlót, spirált, valamit, Mert majd így minden hónapban ki fogod írkálni a terhes vagyok kérdéseket..
2022. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!