Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után újra terhes lennék?

Abortusz után újra terhes lennék?

Figyelt kérdés

Holnap fog lejárni a 6 hét, 1x voltunk együtt gumival, mert még nincs meg az első menstruációm nem szedhetek gyógyszert. + a műtét óta néha orál. Rettegek, hogy újra terhes lettem és valahogy mégis került belém sperma.

1 hete fájogat, szurkál a hasam.

18/l



2022. júl. 1. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha rettegsz, akkor esetleg akár be is tarthatnád az orvos előírásait (gondolok itt a 6 hétre), vagy esetleg nem lenne kötelező szexelni.
2022. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha RENDESEN védekeztetek, akkor igen valószínütlen.
2022. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es. Nyilván az megoldaná, hogy ne féljek, hogy terhes leszek. De szerinted ez az elképzelésed mennyire élhető és mennyire tenne jót a kapcsolatunknak? Mert szerintem semmennyire.

Ez most történt pár nap kellett volna csak a 6 hétig. Nem túl könnyű ez ”friss” kapcsolatban úgy, hogy együtt éltek.

2022. júl. 1. 08:15
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

A 6 hét nem naptár szerint 6x7 napot jelent, hanem ha a hat hét leteltével az orvos szabad utat enged, a fertözések elkerülése miatt.

Másrészt elég problémás egy olyan kapcsolat, ahol pár nappal késöbb történö szex miatt veszélybe kerül!

2022. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen, szerintem ha nem szexelsz, akkor nem kell félned, hogy teherbe esel. De biztos én látom rosszul. 🤷‍♀️

Amúgy meg lesznek ennél keményebb próbatételek is a párkapcsolataidban, csak mondom. Amelyik pali annyit nem tesz meg, hogy egy ilyen beavatkozás után 6 hétig békén hagyjon, azzal szóbaállni sem kellene, nemhogy vele maradni.

2022. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Na meg friss kapcsolat és már abortusz lett a vége elég rossz kezdet. Gondolom a gumi ellen hisztikézett. Na neg 6 hetet nem képes várni? Ez a f.sz kuka.
2022. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Szóval egy kapcsolat attól lesz kapcsolat, ha a pasi kielégülhet? Érdekes.

18 évesen, túl egy abortuszon lehetne több felelősségérzeted.

2022. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Friss kapcsolat hogyan haladt az együttélésig? Tényleg érdekel, ezért kérdezem.
2022. júl. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért azt tudni kell ,hogy a 6 hét már nem 6 hét!

Missed a ugyan az az eljárás mint az ab és nekem rendszeresen 3 hetet mondanak az orvosok!sajnos a sok begyöpösödött orvos nem halad a korral és az új tanulmányokkal.

Nem kell ezért a kérdezőt bántani!

Valószínű ,hogy szépen megjön és ezért fáj a hasad. Egy terhesség után borul a hormonháztartásod.ha védekeztetek nem kell aggódnod!

2022. júl. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért döntöttél az abortusz mellett? Párod mit mondott?
2022. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!