Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért gondolom meg magam...

Miért gondolom meg magam közvetlenül a próbálkozás előtt? Más is járt így?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy élesben, de nem maradt meg. Azt hittem feldolgoztam. Sorstársak?
2022. aug. 3. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert félsz az újabb vetéléstől mert gondolom arról van szó.Nekem áprilisban volt tavaly és mégis benne vagyok maximálisan az újabb próbálkozásban és nem gondolom meg magam.Miért is tenném?Ha félek mindig mindentől akkor semmi sem fog az életben sikerülni mert a félelem visszatart minden jótól.
2022. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
áprilisban volt és nem tavaly azt akartam írni csak mindig elírom:)
2022. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sérült gyerekekkel dolgozom 1 éve de ma valahogy elkezdtem parázni hogy az enyém is mi lesz ha sérült lesz és úgy nem kell...
2022. aug. 3. 21:38
 4/10 A kérdező kommentje:
de a partnerem meg full egészséges tehát minimális az esély de akkor is.
2022. aug. 3. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze,lehet sajnos sérült de ne erre gondolj és egyébként is sok teszt van ami kiszűri nagyrészt ha baj van a babával és akkor dönthettek hogy mi legyen.De mint mondtam ne abből indulj ki.Úgy nem kell?Úgy sem leszel képes megválni tőle mikor már megszületett mert mondjuk nem szűri ki esetleg a teszt sem.Senki sem vágyik nyilván beteg gyerekre de azért több az egészséges szerintem mint a beteg.Kár ezen rettegni.Vagy ha ennyire félsz akkor ne vállaljatok babát még egyelőre és amúgy sem egy kötelező dolog hisz sok párnak nincs gyereke vagy mert nem sikerült vagy mert nem is akarnak s lám mégis jól megvannak egymással.
2022. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

sajnos hiába a tesztek sok esetben. pénzkidobásnak érzem.

eddig nagyon akartam. pszichológust keresek csak nem találok.

2022. aug. 3. 21:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keresd jobban... mert kellene.
2022. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket, ne erőltesd.
2022. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm ugyanígy járt. Sérültek között dogozik, ezért soha nem akart gyereket, mert mi van ha hátha...aztán egyszer csak véletlen összejött. Végig rettegte a terhességét, persze egészséges gyereke született. Szíve szerint szülnek még egyet, de azt mondta nem meri,mert tuti hogy a második már sérült lenne. Sajnos aki ebben dolgozik, az csak ezt látja, holott azért nem olyan gyakori ,csak te ebben élsz. Ha szeretnél gyereket keress szakembert vagy válts szakmát.
2022. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
🙋Jelen!Tavaly volt vetélésem,nem az első!Ennek ellenére megbeszéltük a férjemmel,hogy próbálkozunk.Nem jött össze 8-9 hónap alatt,így feladtuk.Nem is akarunk iigazán gyereket.Mindent előről kezdeni,izgulni stb.Erre pont akkor lettem terhes!🙈
2022. aug. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!