Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Évek óta próbalkozunk babával,...

Évek óta próbalkozunk babával,egészségesek vagyunk mindketten,most 2 napig tartó menstruáció után lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Férjemmel már évek óta próbálkozunk baba témában.Voltunk mindketten kivizsgálásokon,minden rendben van mindkettőnknél.Heti 3-4 alkalommal vagyunk úgy együtt,nem védekezünk.28 napos a ciklusom,minden hónapban óramű pontossággal jön meg,2.3.napon nagyon erős,és mindíg 7napig tart,de semennyire nem szoktam görcsölni.Most 1 nap késéssel jött meg,első nap nagyon megvolt,másnap fele még erős vérzés utána már csak pecsételés egyszer,és mint amit elvágtak.Rá két napra megint halvany rózsaszín pötty,azóta semmi,a hasam görcsöl,olyan mintha meg akarna jönni,kicsit gyakrabban járok pisilni,néha megszédülök,és hányingerem van időközönként.Fogok majd tesztet csinálni,és orvoshoz menni.Volt már valaki így,és terhes volt?

2022. júl. 20. 08:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy hogy erős vérzésed volt, így nem gondolnám hogy terhes vagy.
2022. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. A kivizsgálásotok mit takar?

Olyan kb nincs, hogy au orvos azt mondja, minden rendben van - max nem voltatok még az összes lehetséges vizsgálaton.

2022. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a kivizsgálás? Mert államiban pl. nem sokat. Ha az alap vizsgálatok rendben vannak, utána jönne olyan, mint trombofilia, genetikai vizsgálat, stb.

Hogy a kérdésre válaszoljak: ha volt vérzésed, nem valószínű, hogy terhes lennél, főleg ilyen előélettel. Ha túl rövid a vérzésed, az jelezheti azt, hogy túl vékony volt az endometrium, ha ilyen hamar ki tudott ürülni.

2022. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Férjem is én is voltunk mindenfajta vizsgalaton komplett spermavizsgálat,én is voltam ultrahangokon,vérveteleken mintaveteleken petevezetékeim sincsenek elzáródva.Annyi hogy hátrahajló a méhem de azt mondta az orvos hogy az nem nagyon befolyásolja a teherbeesés esélyét.
2022. júl. 20. 08:37
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 nem államiban voltunk,hanem magándokinál.Én 2 orvosnál is jártam,és ők jó orvosok.
2022. júl. 20. 08:38
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Csak úgy zárójelben jegyezném meg: a fiam és volt menyem nyolc évig voltak együtt, nem volt gyerekük, szerettek volna és voltak vizsgálatokon. Mi azt gyanítottuk, a fiatalasszonnyal van gond, mivel nagyon rendszertelen volt a menstruációja. Elváltak, egy éven belül a volt menyemnek, egy hónapja a fiamnak is született gyereke.
2022. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6-os igen tudok róla hogy van olyan hogy jét ember nem paszsol össze gyermekfogantatás téren.Egyszer már összejött a baba csak sajnos elment.Nem vagyunk rágörcsölve a gyermek témára,jó a házasságunk.
2022. júl. 20. 08:51
 8/14 anonim ***** válasza:
#4 Ezek alap vizsgálatok, ezt az államiban is megcsinálják. Ezen kívül még sok más vizsgálat is létezik.
2022. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 megírnád kérlek még milyen vizsgálatok vannak?Voltam hormonvizsgálaton,méhtükrözés,hüvelyi,hasi ultrahang.Ezek alapjan teljesen egészséges vagyok.Menstruációm rendszeres minden hónapban pontosan érkezik,és pontosan múlik el.
2022. júl. 20. 09:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy ultrahang, inzulin rezisztencia, férjnek DNS fragmentáció, ROS, összeférhetetlenség, de lépj be a Lombikosok Facebook csoportba, ott mindenr megtalálsz, sok más van még
2022. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!