Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásnak vannak tünetei?...

Beágyazódásnak vannak tünetei? Kicsit szúrdogál a bal petefészkem és a méhem mintha. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ez az első ciklusom fogamzásgátló abbahagyása után. A menstruációs naptár pénteken már mutatta hogy termékeny napjaim vannak,akkor éjjel voltunk együtt a párommal. 2 órán keresztül tartott az aktus, de a végén nem élvezett belém. Szerintetek van esélye annak, hogy teherbe estem? Baba ugyan nincs tervben, de ha úgy adódna, örülnénk neki. Csak kicsit izgulok.

2022. aug. 7. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket nem fogom megérteni. Nincs tervben a baba de védekezés nélkül van szex. És ha becsúszik az se baj. Most akkor akartok vagy még nem?!

Egyébként lehetsz terhes, nem kizárt, de tudni kéne mikor van pontosan a peteérés.

2022. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd kiderül!
2022. aug. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es jogos amit mondasz. De ez úgy volt, hogy abbahagytam a foggátlót, mert mellékhatások jelentkeztek nálam. A párommal szeretnénk összeházasodni, nyilván a baba csak ez után lenne ideális. De ha esküvő előtt jön, az se baj, örülni fogunk.
2022. aug. 8. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Én éreztem, volt hasszurka és néha enyhe görcs 1-2 napig. Lehet véletlen volt, de akkor volt ovu illetve abban az időszakban voltunk együtt direkt sokat, tehát erre tudom visszavezetni.

Viszont ha nem ment el, akkor elég kicsi az esélye hogy teherbe ess.

2022. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!