Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmúlt éjszaka arra ébredte...

Az elmúlt éjszaka arra ébredtem, hogy nagyon szúr a bal petefeszkem. Lehet beagyazodas szerintetek?

Figyelt kérdés
Olyan eros volt a szurkalas, hogy ossze gornyedtem es par percig tartott kb. Ma vagyok a 6 dpo -n. Korai lenne szerintetek a beagyazodas?
2020. ápr. 25. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha biztosan tudod, hogy 6 napja volt ovu, akkor nem, nem a beagyazodast erezted
2020. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, mivel 9-12. napra esik a beágyazódás vége, amikor szoktak fura dolgot tapasztalni. 6. dpo-n még csak éppen elkezdődik amit nem lehet megérezni. Esetleg később lett ovud, mert mikor reped a tüsző az utána ott maradt folyadék okoz petefészek körüli szúró fájó érzést.
2020. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
A kimaradt vérzés előtt minden amit érzel pms. Akkor is ha terhes leszel!
2020. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszaitokat. En is igy tudtam hogy kesobb van a beagyazodas, es azt is csak kevesen értik meg. Legtöbb nonel tünetmentes. Ez az elso honap hogy próbálkozunk miota volt egy veszitesem. Nem vagyok ragorcsolve, tudom azzal csak artanek. Ami meg furcsa nekem hogy ovu napján volt kis veres folyasom es tegnap is ugyan ilyen, ovu utáni naptól folyamatosan jelen van a szuro erzes a petefeszkemben
2020. ápr. 25. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

A beágyazódás a méhfalba-nyálkahártyába történik.

Miért szúrna tőle a petefészked? Semmi köze hozzá!


Még a megtermékenyítés is a petevezetékben jön létre.

2020. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!