Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Julius 21.en kezdodott az elozo havi menstruaciom

a parommal vedekezunk es nem volt sosem problema viszont idonkent ramjonnek ilyen kattok tehat hogy lenyugodjak csinaltam egy tesztet

szellemcsikos volt nagyon vekony szurke csik jelent meg

kesobb lett egy negativ tesztem

masnap reggeli elso vizeletbol ujra negativ teszt

lehet okom aggodalomra?

ilyenkor ki kene mar mutassa ha esetleg pozitiv vagyok?


2022. aug. 11. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

A szürke csík nem jelent semmit, akkor jelez terhességet, ha rózsaszínű vagy lila a második vonal, még ha haloványan is.

Az is lehet, hogy egy másik hormon jelenlétére reagált a halvány szürke csík, de akár száradási csík is lehetett.

Ennyi idő után amúgy még nem valószínű, hogy kimutatná a terhességet, túl korai. Ha nagyon aggódsz, és nem jön meg augusztusban, akkor a nem várt napján reggel első pisiből csinálj egy tesztet.

2022. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a terhesseg nem igazan valoszinu remelem🤣 megmondom oszinten en nem tervezek meg a jovoben eleg sokaig kisbabat lehet hogy ezert is felek ettol ennyire pedig esszeruen tenyleg nem lehet problema mert vedekezunk es eddig nem volt semmi gond csak valahogy minden honapban annyira megijedek ettol pedig nincs ra okom
2022. aug. 11. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:

3 teszt negatív…nem vagy terhes.

De ha ennyire aggódsz minden hónapban egyszerűbb nem szexelni komolyan.

2022. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az átlagos tesztek a fogantatást követő 14. napon mutatják ki a terhességet, ez egy normál 28 napos ciklusnál az elmaradt menstruáció első napját jelenti. Úgyhogy feleslegesen ne dobálj ki legközelebb ennyi pénzt terhességi tesztre, hanem várd ki, hogy elmaradjon a menzesz, és utána követő napon tesztelj, azaz jelen esetben holnapután lenne aktuális.
2022. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat ahogy kiszamoltam ma kellene megjonnie mert 27-28naposak a ciklusaim de eddig semmi

Lehet a stressztol?

2022. aug. 17. 13:28
 6/7 anonim válasza:
Ha 21-én jött meg utoljára, akkor a napokban kell megjönnie legközelebb. A stressz hatással lehet rá, persze, simán késhet amiatt. 1-2 hetes csúszásnál aggódnék csak a helyedben, akkor teszt. Addig próbálj ne rágörcsölni.
2022. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na tegnap megjött végülis

Lehet nagyon rástresszelek de az elején ilyen rózsaszínes volt

Nagyon fájt a hasam tegnap este sőt ma is vettem is be gyogyszert de valahogy mintha furan jonne vagy nem tudom pedig a 2.napban verzek altalaban a legtobbet

2022. aug. 19. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!